Jacqui Ainsley

Katherine Jacqueline Ainsley

7,0
216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacqui Ainsley

Ciekawe dlaczego Ona ma aż taką WIELKĄ ocenę za sam wspaniały Heavy Rain? (hehe) No poprostu cud, miud i malina jako Jacqui i jako Madison. Oby więcej takich ról. :))

777wojo777

Ja myślę, że wielu nie mogło się oprzeć maxymalnej ocenie ze względu na to, że... to aktorka, ktorej gry nie podziwialiśmy, ale nią graliśmy. Gdybym mial zwyczaj oceniania ludzi filmu, też chyba nie oparłbym się pokusie - chodzi mi wlaśnie o to, że HR, jako interaktywny thriller, ukazało nowy sposób postrzegania aktorów w grze.

laxman

Z postacią Madison jest podobna sytuacja jak z Milli Vanilli - Jacqui Ainsley użyczyła ciała do stworzenia modelu 3d oraz animacji ruchu, ale to, na co zwracaj się największą uwagę w grze aktorskiej, czyli mimikę oraz głos wzięto od Judi Beecher (obecnie ocena 4,0 na filmwebie)

---
Dla młodszych użytkowników: Milli Vanilli był istniejącym od końca lat 80. XX wieku duetem tancerzy-piosenkarzy, którzy nagrali hitowy kawałek "Girl You Know It's True", a potem okazało się, że tańczący murzyni tylko gibali się w teledyskach w rytm muzyki, a śpiewał ktoś inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones