Jaden Smith

Jaden Christopher Syre Smith

6,7
5 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaden Smith

On się kumpluje z Justinem Biberem :/

gacmaan

a ty zazdrościsz ;)

dosia321

nie ma czego.

dosia321

U mnie na starym osiedlu za Biebera lądowało się w szpitalu na OiOM-ie.

TheAmazingPudding

to u was jest tak samo jak u mnie :D

TheAmazingPudding

Czyli na Twoim starym osiedlu mieszkają sami tępi łysi i napakowani idioci, którzy nie pokończyli gimnazjum?

Crackarotto

Tak , geniuszu , trafiłeś w dziesiątkę !

TheAmazingPudding

Wiedziałem...

gacmaan

Bieberem.

gacmaan

Ja się nie kumpluje z Bieberem i dobrze mi z tym :)

gacmaan

No i co z tego? To chyba jego sprawa z kim się zadaje.

Milena_96

Dokładnie to że Bieber śpiewa że tak powiem dość kontrowersyjnie =] to nie musi być utożsamiany jako osoba na równi z jego talentem muzycznym przecież na pewno niczym się nie wyróżnia od innych nastolatków .

gacmaan

Aha, fajnie. I co w związku z tym?

Na litość, dajcie spokój już z Bieberem, nie popadajmy ze skrajności w skrajność (uwielbienie lub nienawiść). Ktoś napisał, że Bieber i wszystko co z nim związane jest tandetne, paru ludzi podłapało i nagle wszyscy wieszają na nim psy. Za co? a niech sobie tworzy, jeśli tylko komuś jego muzyka sprawia radość. Obecnie Bieber = największy kicz tego świata. Czyżby...? czy naprawdę nie znajdzie się nic gorszego? Ta cała nagonka na jego osobę, ludzi którzy nawet go nie znają i nie słuchają jest śmieszna.
Ja nie słucham, wiec się nie wypowiadam. Pozostawmy gimnazjalistkom Biebera, a dobra muzykę (co tez jest kwestią upodobań) ludziom z w pełni ukształtowanym gustem :D Po Bieberze przyjdzie następny który będzie miał rzesze młodziutkich fanek, bo takie są prawa młodego wieku ;) i nic tego nie zmieni;)

I_Zunia

Mądrze prawisz.
Polać jej ! ;D

I_Zunia

Dokładnie!
O ile teraz ta nagonka mnie irytuje, o tyle wcześniej gdy Bieber był tak naprawdę dzieckiem mocno mnie niepokoiła. Ludzie życzyli śmierci dzieciakowi, bo tworzy muzykę, która im się nie podoba, to jest po prostu straszne i nie jestem w stanie tego zrozumieć.
Poza tym, cóż za ironia i pech dla jego antyfanów, bo gdyby nie ich ciągła krytyka to tak naprawdę niewielu, by o Justinie wiedziało, a to, że Jaden się z nim kumpluje, nie rozumiem, jakie ma to niby znaczenie??

gacmaan

Warto sobie posłuchać: http://www.youtube.com/watch?v=dODArmv6F8Q,
http://www.youtube.com/watch?v=jYZD2xNTuSA

To jest to co stworzyli razem po utworze "Never Say Never". Każdy lubi co innego, ale można sobie odpowiedzieć na pytanie czy słuchanie jego głosu w tych fragmentach rapu jest przyjemne czy nie ;) Ja tam lubię. Mutacja zrobiła swoje i teraz brzmi jeszcze lepiej, oczywiście według mnie.

gacmaan

Trafił swój na swego ;s

gacmaan

No i co , że się z nim kumpluje? On ma prawo . Ja nie lubię Biebera i jakoś oglądam filmy Jaden ' em!

gacmaan

a komu co do tego ? chce to nich się kumpluje :D to jest sprawa ^^

gacmaan

też bym się chciała z Bieberem kumplować ! zazdroszczę :C

gacmaan

Teraz każdy kto chce być sławny musi się kumplować z Bieberem - to pomaga zdobywać fanów.

gacmaan

a z kim ma się kumplować? z Tomem Hanksem?

greenmind

Tak.

gacmaan

Kto sie zadaje z Bieberem to jest brudasem, ;/ eh musze mu dac niestety 1/10

Napier

Gangam style, z którego masz avek jest na poziomie biebera. To w sumie ten sam rodzaj tak samo beznadziejnej muzyki dla prostaków. Chyba wszyscy lubiący Psy'a lubią Biebera, więc jesteś jakimś pozerem pewnie

Napier

co się dzieje z tym światem teraz, nie ogarniam....

Napier

I kto to powiedział

Spiderman_filmaniak

Faktycznie po nickach Dupeczkownik /cebulowa można wiele się spodziewać, a szczególnie intelektualnej wypowiedzi...

gacmaan

No i co z tego ?
I nie umiesz pisać nazwiska.

gacmaan

i co z tego? ;o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones