Jake AbelI

Jacob Allen Abel

7,5
3 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Abel

Czy ktoś jeszcze zauważył w galerii zdjęć Intruza, że Melanie/Wanda wyciąga Iana, a nie Kyle'a z
wody? Coś tu nie gra... Chyba, że filmweb źle podpisał aktorów...

Kattelin

Filmweb źle podpisał aktorów. W filmie wyraźnie pokazali, że Wanda ratowała Kyle'a.

asial_10

uff, dzięki, uspokoiłaś mnie :) nie no, na taki błąd realizatorzy by sobie nie mogli pozwolić, żeby nagle Abela do wody wrzucić :D

Kattelin

Też tak uważam. : D To by było przegięcie. Już i tak jestem wkurzona bzdurami jakie wypisują na ulotkach i w artykułach (np. Tele Tydzień). -.-

asial_10

a co wypisują ? :D

elciasek4

Na ulotce, że Melanie i Wanda wyruszają na poszukiwanie ukochanego Jareda, który zaginął.
A w TeleTygodniu, cytuję :
1. Pod zdjęciem Łowczyni "Perfekcyjna maszyna do zabijania Łowczyni (Diane Kruger) to dusza, która tropi pozostałych na wolności ludzi i umieszcza inne dusze w ich ciałach."
2. Pod zdjęciem Iana i Wandy "Na pustyni Ian (Jake Abel) spotyka Melanie, którą już opanowała dusza kosmitki Wagabundy. Choć jej nie ufa, zakochuje się w niej..."
3. Pod zdjęciem Melanie walczącej z Łowcami przed skokiem "Wagabunda walczy z potężnym wrogiem - duszami, polującymi na wspomnienia Melanie.

Ja się pytam - Do cholery, Łowczyni - perfekcyjna maszyna do zabijania?! Od kiedy to dusze wszczepia łowca? W którym momencie książki Ian zakochuje się w Melanie? I od kiedy to Wagabunda potrafi walczyć?!

asial_10

hahahaha chyba żartujesz?! :P masakra!

elciasek4

Niestety nie żartuję. : ( Z wrażenia zachowałam sobie ten artykuł. ;d

asial_10

tragedia jakaś xD

asial_10

niezła bajki - można by osobną książkę napisać :D

Kattelin

też to zauważyłam, zanim film miał swoją premierę.. pomyślałam, kiepska zmiana.. ale jednak to tylko zły podpis :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones