Jake AbelI

Jacob Allen Abel

7,5
3 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Abel

Podobno ma zagrać Iana O' sheę w "The Host"
http://www.imdb.com/name/nm1831976/
No nie wiem czy pasuje... chociaż oczy faktycznie ma takie jakie ma książkowy Ian a włosy może zawsze ufarbować. Mam nadzieję że to już pewne...

Lola140392

nie tak sobie wyobrażałam Iana ale Bardzo lubię Jake'a więc fajnie gdyby to on dostał rolę

Lola140392

W mojej głowie Ian i tak pozostanie Ian'em Somerhalder'em z czasów Lost!

adastar93

Też czytając tę książkę Ian wyglądał jak... no Ian ;p
No ale zobaczymy jak poradzi sobie Jake, może uda wcielić mu się w rolę. Chociaż mam nadzieję, że o tym farbowaniu włosów pomyślą, bo Ian blondy? Yyy niekoniecznie.

EasyLife

Już jest zwiastun "The host" i jest tam urywek z Jake'iem i muszę przyznać, że jakd la mnie to jest świetny do tej roli, zarówno fizycznie jak i aktor.

Metropholis

Mi nadal nie pasuje, ale jak się tak zastanawiam to Ian Somerhalder mógłby grać Kyla.

EasyLife

Ten co gra Kyle'a - Boyd Holbrook - pojęcia nie mam kim on jest. To znaczy nigdy wczesniej go w niczym nie widziałam i z tego co widzę, to on bardziej modelem jest :-) Ale zobaczymy :-)

adastar93

Dokładnie! Też tak sobie wyobrażałam Iana ;)

Ronnie1008

:-) I nawet imiona te same, co nie, Ronnie1008? :-)

http://intruzpl.blogspot.com/2012/11/wywiad-z-mtv-na-swiatowej-premierze.html

Metropholis

Widzisz jak idealnie pasuje? :D
Ian jest stworzony by grać Iana ;D Nawet był brany pod uwagę do tej roli, no ale niestety..
Choć z drugiej strony ta trója ładnie razem wygląda. ;)

Ronnie1008

No przyznaję, że Ian Somerhalder to przystojny facet, ale jakoś nigdy nie widziałam go jako Iana :-) No ale, ja nawet nie zwróciłam, że książkowy Ian miał brązowe włosy, bo też wyobrażałam go sobie jako blondyna. Ale myślę, że nie będzie źle z obecną obsadą - tak jak napisałaś, że i tak cała trójka ładnie wygląda (dodam jeszcze że fajnie)i myślę, że coś z tego będzie :-)

Metropholis

Mam nadzieję ;)
Znając życie jak ponownie będę czytała książkę to znowu będę wyobrażała sobie Somerhalder'a w roli Iana :D

Metropholis

Każdy inaczej wyobrażał sobie postacie z książki. Uważam, że wybór jest idealny. Somerhalder nie pasuje do Iana z Intruza. Już bardziej do Kyle. Jednak uważam, że bądzie dobrze. Abla widziałam w innych filmach. to dobry aktor.

Lilo22

Tak, masz oczywista racje, ale jak pisalam tamten komentarz, to bylo zaraz po zapoznaniu sie z obsada, zdjeciami z planu i jednym (tylko) zwiastunem, wiec ciezko bylo ocenic obsade oraz sam film. Natomiast teraz kiedy od stycznia jestesmy zalewani materialami promocyjnymi z filmu i mozemy zobaczyc wszystkich bohaterow w nieco szerszym ujeciu, to az sie chce w dlonie klaskac i tylko czekac z niecierpliwoscia! Swoja droga widzialam wczoraj juz krotki spot reklamowy "Intruza" na Polsacie, wiec wszystko juz ruszylo pelna para i pozostal nam jeszcze tylko tydzien! Juhuu! :-D

Lola140392

Jak dla mnie Jake jest najbardziej trafioną postacią z całej obsady! Zagrał genialnie, Ian tak trafiony w moje wyobrażenie książkowe, że bardziej się nie da!

Lola140392

Ja nie widziałam Jake'a w roli Iana aż do samego obejrzenia filmu. W trakcie oglądania się do niego przekonałam. Moje wyobrażenie z książki było zupełnie inne, też widziałam go takim, jaki jest w opisie, z ciemnymi włosami. Ale przyznam, że Jake mnie zaskoczył i nie spaprał roboty, za co jestem mu wdzięczna. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones