Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal
Anaissa

Według mnie rola Jack'a w Brokeback Mountain. Wykazał się niezwykłą odwagą, ale również w pełni wywiązał się z postawionego mu zadania. Bohater przez niego wykreowany jest niebywale prawdziwy i emanują od niego szczerze wszelkie uczucia. Stworzył idealny duet z Heath'em! <3

Anaissa

Osobiście uwielbiam go za rolę w "Braciach" i jak wyżej Brokeback Mountain.

vanilia123

A ja go najbardziej lubię w Jarhead'zie :)

mrsmartens

W Jarheadzie bo był taki ładny co?

Anaissa

a donnie darko? genialny film! :) i bracia.

Anaissa

ja osobiście najbardziej go lubie w "Good Girl"...
a najlepsza rola to w Donnie Darko oczywiście!

Anaissa

Tajemnica Brokeback Mountain

Meija17

Homer Hickam z October Sky, Bracia i Bogowie Ulicy. Ale jedna konkretna to Homer. Ogólnie gość miał wiele świetnych ról mam z nim 9 filmów obejrzanych i śr 8,8, choć hejterem nie jestem to i tak świetny wynik.

Anaissa

Kurcze! wg mnei jest naprawde świetnym aktorem i nie zdziwie się jesli kiedys dostanie oskara;) z całego serca mu tego życze;) no więc: Tajemnica..., bogowie ulicy, kod nieśmiertwlności;)

Anaissa

Tajemnica Brokeback Mountain i Donnie Darko. Następnie Książę Persji i cała reszta, wszystkie role ma świetne. Trudno się zdecydować. Wysoko cenię ostatnią rolę - w Bogach Ulicy.

Anaissa

W Brokeback Mountain był najlepszy, ale mnie najbardziej utkwił w pamięci jako Donnie Darko. Miał taki obłęd w oczach, zmiana z nastolatka w szaleńca - rola świetna.

Anaissa

Obejrzyjcie "Labirynt" to będziecie wiedzieć.

Dude_

O to to. "Labirynt" prześwietny. No i jak dla mnie "Kod nieśmiertelności" też bardzo udany z jego udziałem.

Anaissa

donnie darko - stworzył intrygującą i demoniczną postać, która na długo zostaje w pamięci

Anaissa

Pojutrze
Labirynt
Balonowy chłopak
Bogowie ulicy

użytkownik usunięty
Anaissa

Labirynt
Pojutrze
Książę Persji
Miłość i inne używki

Anaissa

żadna.

Anaissa

w Labiryncie - tragiczny.

gitarnikjeden

'Donnie Darko' i 'Brokeback Mountain' zdecydowanie.

Nouvelle

https://www.youtube.com/watch?v=Ig2tItOIRag
...
:)

Anaissa

1. "Brokeback Mountain";
2. "Wolny strzelec";
3. "Labirynt";
4. "Życiowe rozterki";
5. "Zodiak";
6. "Wróg";
7. "Donnie Darko"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones