Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Według mnie miał masę świetnych ról a Oskara jak nie było tak nie ma.... Byłbym ciekaw za jakie role dalibyście mu Oskara...

maciej2801

Na pewno za Wolnego Strzelca, ewentualnie Brokeback Mountain.

użytkownik usunięty
maciej2801

Świetny aktor, ale na Oskara jeszcze nie zasłużył. Ostatnio dużo gra i oczywiście bardzo dobrze, ale wszystko jest bardzo do siebie podobne (może przez jego grę aktorską), jakby szukał czegoś na siłę (odpowiedniej roli?). Jeszcze nie jego czas IMHO.

Dla mnie aktorem jednej miny jest Christian DREWNO Bale

użytkownik usunięty
maciej2801

Bale? O matko. Cage, Reeves, Diesel, oni tak, ale nie Bale - to świetny aktor!

użytkownik usunięty

SPOILER



Czy w ,, Księciu Persji" Dastan poślubił Taminę ?

maciej2801

Jakie filmy z Bale'm widziałeś?

AKINARIi

nie będę enty raz wymieniał ale poza American Psycho i The Fighter aktor jednej minny i jednej pozy dla mnie w każdym Batmanie drętwy w wrogu publicznym okropny, w terminatorze tragiczny, w wladcy ognia jakby go nie było dużej straty by nie było. Dla mnie aktor 2 filmów

maciej2801

Świetnie zagrał jeszcze w Mechaniku, a poza tymi dwoma pozycjami wymieniłeś same jego najgorsze role, które nie były złe dlatego, że On w nich zagrał tylko z powodu postaci, które grał.

użytkownik usunięty
maciej2801

Na Oscara jeszcze nie zasłużył, ale dałbym mu nominacje za "Wolnego strzelca" i "Tajemnicę Brokeback Mountain" (w kategorii głównej, nie drugoplanowej). Bardzo dobry aktor, jeszcze przyjdzie na niego czas, jeśli chodzi o Oscara.

maciej2801

Gdyby miał więcej szczęścia, jeśli chodzi o konkurencję, już dawno powinien mieć Oska, jak Leo, Pitt czy Oldman. Jest naprawdę dużo aktorów, gorszych od Jake'a o lata świetlne, którzy dostali nie zasłużenie tą nagrodę. Jeśli miałabym dać, to za Wolnego Strzelca albo Labirynt.

Zuzak222

za Everest - genialny

ekapuscinska

Dla mnie wybitna rola w Southpaw i za to mu się należy Oscar jak psu buda.

Mortuus666

właśnie obejrzałam film i zgadzam się w 100%.
Niby postać prosta jak konstrukcja cepa (jak cały scenariusz z resztą) ale Jake zagrał fenomenalnie, czym uratował cały film. Nie wspominając o tym jak pod względem fizycznym musiał przygotować się do tej roli.

maciej2801

Jeśli już chcesz napisać fonetycznie jego nazwisko, to brzmi ono " Jiylenol"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones