Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Hej.jaki jest wasz ulubiony film z Dżejkiem .? : ))

Doana

bardzo duzo :)
nie moge sie zdecydowac hehe

homiczeks

Ojej... biorąc pod uwagę że widziałam wszystkie chyba wybiorę Donniego Darko(widziałam ten film z 20 razy), a zaraz potem Brokeback Mountain( widziałam 2 razy bo nadmiar wzruszenia nie pozwala mi na więcej :) ).
Tak czy inaczej wszystkie jego filmy są godne obejrzenia.

dziabonczek

Donnie Darko i Jarehead to jego życiówka chyba (dotychczas oczywiście) Ja stawiam na Jarehead, był stworzony do tej roli..

Doana

Niedawno widziałam film "Bracia" i muszę przyznać, że Jake zagrał świetnie. Ma w sobie "to coś".
A poza tym, nie sądzicie, że nowy Filmweb jest jakby mniej poręczny? Nie mogę się tu odnaleźć.

Ewencja

mnie tez nie przypadl do gustu ten nowy filmweb ;(
ej czemu nie widac na ktorym miejscu w top aktorzy jest Jake? :(

Ewencja

rzeczywiście w filmie Bracia zagrał bardzo dobrze. podobał mi się też w filmie Miłość i inne używki, mimo, że nie lubię tego rodzaju filmów

Doana

Dla mnie oczywiście Prince of Persia. Jake przygotował się do tego filmu perfekcyjnie biorąc pod uwagę czego musiał się nauczyć. On pasuje najlepiej do tej roli!

andrzej2783

zgadzam się z Tobą, ale do Prince of Persia dodaję oczywiście Donnie Darko - jeden z moich ulubionych filmów :)

andrzej2783

Potwierdzam, w Prince of Persia po prostu mnie oczarował. Naprawdę pasuje do tej roli. Ale dodaję Zodiaka - choć nie mogę stwierdzić dlaczego ale podpasował mi wybitnie ten film

Doana

Póki co "Tajemnica Brokeback Mountain", ale prawdopodobnie jeszcze się to zmieni.

Doana

Donnie Darko.

magdziocha_xD

Donnie Darko i Brokeback Mountain ;)

Violettelle

jak wyżej :)

chociaż po namyśle nie widziałam jeszcze prince of persia a wydaje mi się fajne

MrsBerith

Donnie Darko i Bracia, czyli dojrzalsza wersja Jake:-)

gosiah88

Książe Persji: piaski czasu ;D.

apis1

Prince of Persia oczywiście :)

PaulaGajcuPL

Pewnie że Donnie...(Tusk)

hesus86

Brokeback Mountain - nie może się równać z Ledgerem

Mr. President1

Czy ja wiem czy był gorszy?
Te role były tak różne, a Jack i Ennis byli tak odmienni, mieli tak inne osobowości, spostrzegali tak inaczej miłość i świat ,że niedorzecznością jest porównywanie tych dwóch osobowości a co za tym idzie dokonań Ledgera i Gyllenhaala.

Doana

Donnie Darko oczywiście. ; )
Chociaż w Prince of Persia też dobrze zagrał.

Pinkaa

"Tajemnica Brokeback Mountain"- tylko ten film z nim oglądałam.

Lonely

Donnie Darko ;)) świietny film

Doana

Donnie Darko

Doana

Donnie Darko

Parnassus

kurcze a ja tego donnie darko chyba nie zrozumialam. jak dla mnie numer 1 Brokeback Mountain, paru filmow jescze nie widzialam, nie wiem skad wziac np. film Bracia. mozecie cos pordazic?

malina4_fw

Biorąc pod uwagę że w maju był w Polskich kinach wkrótce można się spodziewać go na dvd,a za parę miesięcy na hbo lub canal+ :)

dziabonczek

Prince Of Persia

malina4_fw

może z Chomika? film jest niesamowity! polecam!

Doana

proof i donnie darko
"kurcze a ja tego donnie darko chyba nie zrozumialam."
pewnie wiekszosc tych co oceniaja na 10 nie zrozumiala;) wystarczy przeczytac dokladnie w sieci o co chodzi z ta zmiana czasu.

Doana

Zdecydowanie Donnie Darko to najlepszy film w którym grał.

kuros_k

Od jakiegoś czasu zaczęłam oglądać filmy z Jackiem, bo moim zdaniem jest bardzo utalentowanym aktorem i jak dla mnie jest bardzo przekonujący. Obejrzałam już większość filmów z jego udziałem, ale nie wszystkie. Z tych, które widziałam jak dla mnie doskonała rola w "Braciach", "The good girl - Życiowe rozterki" (bardzo lubię te film) i oczywiście "Donnie Darko" (obejrzałam dziś pierwszy raz i jestem zachwycona), zapomniałabym oczywiście o filmie "Jarhead - żołnierz piechoty morskiej". Dosyć słaba rola w filmie "Balonowy chłopak", ale wiadomo od czegoś trzeba zacząć :-) Pozdrawiam fanów Jake'a :)

Doana

Donnie Darko i Brokeback Mountain :)

Sathyriasiska

"Od jakiegoś czasu zaczęłam oglądać filmy z Jackiem,"
On ma na imię Jake , nie Jack, a więc nie Jacek tylko Jakub :)

Doana

donnie darko,tajeminca brokeback mountain i prince of persia

luna15

z wyżej nie wymienionych
brothers

Doana

Dla mnie 2 najlepsze to "Donnie Darko" i "Brokeback Mountain", ale nie mogę się zdecydować, który lepszy.

Valestil

Książę Persji- Piaski czasu ;))

FallenAngel18

Brokeback Mountain

Doana

donnie darko

marajka

Brokeback Mountain.
Donnie Darko nie oglądałam, ale czytając Wasze komentarze, chyba się skuszę. ;)

Melody.M

Moja hierarchia filmów z Gyllenhaal'em (tylko te oglądałam)
1. Zodiak
2.Tajemnica Brokeback Mountain
3. Bracia
4. Książe Persji: Piaski Czasu
5. Dowód

lilak

to co lilak i jeszcze donnie darko. Tak wogle to ksiaze persji bedzie w tv 30 lutego ;D i nie moge sie doczekac premiery milosc i inne uzywki w Polsce. To jest chore ze u nas premiera tak pozno jest.

Doana

Moja hierarchia filmów z Gyllenhaal'em (tylko te oglądałam)
1. Zodiak
2.Tajemnica Brokeback Mountain
3. Bracia
4. Książe Persji: Piaski Czasu
5. Miłość i inne używki
6. Pojutrze
7. Dowód
Mam nadzieję, że Donie Darko będzie wysoko:)

lilak

z filmow, które widzialam dla mnie najlepsze są:
1. Tajemnica Brokeback Mountain
2. Bracia
"Ksiąze Persji" to troche bajka, ale jak ktos lubi Jake'a i lekkie kino przygodowo-baśniowe na odstresowanie to czemu nie. Z kolei "Zodiak" jak dla mnie za bardzo sie dluzyl. Ale uwielbiam tego aktora wiec z chęcia obejrze więcej jego filmow. Zaraz wlączam "Kod niesmiertelnosci" i zobaczymy jak tam zagrał.

Doana

Najlepsza jest "Tajemnica Brokeback Mountain", potem "Zodiak", a na trzecim miejscu chyba "Dosięgnąć kosmosu". :)

Davus

Jarhead :)

Doana

1. Zodiak (jeszcze wtedy nie kojarzyłam Jake'a a film był dla mnie rewelacyjny)
2. Bracia (film genialny, jak się kończył to było mi żal, ze już go obejrzałam:)
3. Pojutrze.
Na razie tylko tyle, bo muszę nadrobić jego filmografię, choć obejrzałam parę innych tytułów, ale ciężko było by mi z nich coś wybrać.

Doana

Kod Nieśmiertelności i Pojutrze :P co do Kodu bardzo polecam, dzisiaj byłem na seansie, już myślałem że w roku 2011 nie będzie dobrego filmu sci-fi/akcja, a tu proszę ! :D

Doana

-Książe persji
-Autostrada
-Pojutrze

Doana

Donnie Darko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones