Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Drażni mnie jego twarz, brak mimiki, on nie gra, on "jest", a to za mało, żeby być "gwiazdą"

ostry_cenzor

Po prostu Cię drażni, ale aktorem jest świetnym.
Widziałeś jego ostatnie role z Bogów Ulicy, Labiryntu, Wolnego Strzelca, Everestu i Do utraty sił? Każda postać jest zupełnie inna i każdą kupiłem, co np w przypadku wychwalanego pod niebiosa DiCaprio nie jest już dla mnie takie proste.

trayleer

Ja to rozumiem, ale co mam zrobić? Widzę go i mnie odrzuca. Obejrzałem Pojutrze czy Księcia Persji i nie mogłem się na filmie skupić przez niego. Mój znajomy miał tak z R. Williamsem, a kumpela z Szycem. A tak szczerze, to dla mnie najlepszymi aktorami są nasi, polscy, ale ci ze starszego pokolenia

ostry_cenzor

mam tak samo, jak dla mnie Gyllenhal jest wszedzie taki sam, nie przekonal mnie w zadnej z rol, ktore widzialam , "tajemnica brokeback mountain", "bracia""zodiak", "labirynt")

katja_es

A "Donnie Darko" widziałaś?

katja_es

To mamy dokładnie tak samo! Nigdy nie zrozumiem zachwytów nad tym kolesiem (sic)

ostry_cenzor

Brak mimiki? Nie pomyliłeś go z Goslingiem? Co to znaczy on nie gra, a jest?

ikcibaZlewaP

Gosling to to samo, fakt, ale ma moim zdaniem mniej irytujący głos i twarz

ikcibaZlewaP

Zastanawiam się też, kto będzie kolejnym "gwiazdorem" tego typu, czyli facet nie gra, tylko "jest"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones