Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

To gej.

użytkownik usunięty

Przypatrzcie się jego rozciągniętym ustom i jego homoerotycznej roli w "Wzgórzu Brokeback". To są dowody na jego homoseksualizm. Do tego nie ma dziewczyny, które były tylko krótkimi znajomościami. Szanuję go za jego odmienną orientację seksualną, która jest na porządku dziennym w polskim społeczeństwie, ale nie wiecie jak geje są prześladowani w wydawałoby się nieograniczonej od deprawacji Ameryce, szczególnie na południowym-wschodzie, czyli Texasie gdzie kowboje po kryjomu uprawiają sodomię. On stamtąd pochodzi i nie wstydzi się sowjego pochodzenia, mimo że wychowali go w duchu amerykańskiego patriotyzmu i heteroseksualności. To jego wybór być gejem, a ja go szanuję za jego odwagę i otwartość.

po pierwsze- krókie znajomości? A to że z Dunst i Witherspoon był po 2-3 lata to co, przepraszam bardzo ?
Po za tym - gdzie masz 100% dowody? Rozumiem że jesteś w pełni przekonana o jego odemiennej orientacji? Ciekawe że to wiesz Ty a nie on, jego rodzina itd itp.

Po za tym- nie, Jake nie jest z Teksasu, jest z Los Angeles, a urodził się w Szwecji, wiec coś tu nie halo.

Tak na marginesie - jak trzeba być infantylnym by mylić film, kreacje aktorską z realiami, stanem faktycznym i prawdą? Myśle że powinnaś zgłosić się do specjalisty, bo brzmi to dość niepokojąco.

A i jeszcze jedno - bycie gejem to nie wybór na zasadzie "a, od dzisiaj będę sobie gejem/lesbijką", to są warunki czysto biologiczne.

Jak nie masz dostatecznej wiedzy lepiej nie kop sobie dołków swoimi wypowiedziami.

A może jest bardzo dobrym aktorem i wcielił się doskonale w swoją rolę?

Twoja wypowiedz, a raczej bzdurna teoria bez porządnych argumentów, przyznaje rozbawiła mnie do łez. Jego wygląd nie świadczy o orientacji seksualnej, a wspaniała gra aktorska i ODWAGA którą pokazał w "Tajemnice Brokeback Mountain" świadzcą tylko o tym, że ma niezwykły talent aktorski i dystans do samego siebie, takiej odwagi nie mieli Matt Damon i Ben Affleck, którzy również byli brani pod uwagę. Więc proszę zastanów się czasami nad tym co piszesz, a już twój szacunek do jego "odmienności" powalił mnie totalnie... Najpierw piszesz potem myślisz....

Dziękuję ci za ten temat! "Przypatrzcie się jego rozciągniętym ustom":D Miałem naprawdę kiepski humor, a ty chociaż trochę mi go poprawiłaś/eś.

Kastratek

Na pewno Ledger nie był homoseksualistą bo nie mógł żyć z takim piętnem, nikt normalny by nie mógł a ten może, wiec mu się podobały te sceny homoseksualne.

Jordan66

Wiesz co jak ktoś jest homoseksualistą to jest to jego wybór i jest z tym szczęśliwy a problem stanowią ludzie którzy nie chcą takim podawać ręki bo dla nich to już nie człowiek! A nienormalni to ci, którzy sa nietolerancyjni. Każdy jest normalny niezależnie od orientacj, zapamiętaj to sobie.

mary99

Jake nie jest homoseksualistą on jest hetero mówił o tym w jednym wywiadzie mówił że sam nie jest homo ale jest tolerancyjny co do takich osób i że jakby w jego życiu nastąpił moment w którym zaczęliby mu się podobać faceci to na pewno nie przyjmie tego jako katastrofą. Heh a usta o niczym nie świadczą. Rola też bo wtedy grasz. Nie chcę być niegrzeczna ale czuje się jak debil tłumacząc Ci to jakbyś nie mógł/mogła zrozumieć tego sam/a.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kastratek

Usta i język to strefy erogenne, wymiana śliny to akt największej seksualnej aktywności, powiem więcej, nawet prostytutki nie pozwalają się całować a ten ? Jeśli pieści drugiego faceta draźniąc jego strefy erogenne, wymianiając z nim ślinę z bakteriami to kim jest ? Aktorstwo kończy się tam gdzie zaczyna się robić coś wbrew sobie za pieniądze bo to zwykła prostytucja ale temu pseudoaktorowi to nie przeszkadzało więc jest albo homoseksualitą albo prostytutką. Wybór należy do jego fanów.
Ledger zaś postanowił się zabić bo nie mógł zmyć z siebie tego obrzydzenia i moralnego zbrukania.

Jordan66

istnieją tzw sztuczki filmowe polegające np na tym ze nie całuja sie naprawde tylko to tak wygląda, a nawet jesli to moim zdaniem nie oznacza to ze jest prostytutką czy gejem. Moze dla ciebie calowanie sie jest prawie tak podniecajace jak seks ale watpie ze dla niego tak jest.

Jordan66

Jejku, jaka ta dyskusja jest beznadziejna! Aktor to aktor - jak mu zapłacą zagra wszystko, nawet gejowski pocałunek.

hugenotka

Ej, nie spłycajmy tego zawodu i nie uogólniajmy wszystkich ludzi pracujących w tej branży. Ktoś przyjmuje role byle jakie, na zasadzie "byle by była kasa" a inny aktor ceni niekomercyjność. (no nikt mi nie wmówi że Megan Fox kieruje się tymi zasadami co Streep, Gosling, Gyllenhaal).

Gejowski pocałunek to pocałunek jak każdy inny, ale jeśli aktor się odważył na taki krok to świadczy to o jego odwadze, kompetencji i przywiązaniu do roli. Dziwne że nie mówisz o innych aktorach którzy grali homoseksualistów (Penn, Carrey itd itp).

Co do mówienia o przyczynie samobójstwa - daj spokój ś.p. Ledgerowi, nie wiesz czemu tak się potoczyły jego losy, więc nie dopowiadaj jakiś aluzji czy historyjek. Przecież tak naprawdę nie wiesz nic na temat jego życia .

dziabonczek

Dokładnie. Myślę, że do tej wypowiedzi nie trzeba nic dodawać więc można zamknąć ten temat.

dziabonczek

Penn miał żonę, a wogóle jest zdeklarowanym homophobem. Jim Carrey to gej (ma także rozciągnięte usta oraz dupę).

dziabonczek

Powtarzam, nawet z prostytutką klient nie wymienia płynów bo używa prezerwatywy i się z nią nie całuje.
A ten gej, przy Jaredzie Leto w jednym filmie wyglądak jak zwyczajna męska prostytutka.

Zróbmy eksperyment, uzbierajcie milion złotych żebym się tak pocałował jak ten Gylenhal. Nigdy się na to nie zgodzę.

Znam się na ludziach, czytałem gazety amerykańskie że Ledger nie mógł z tym żyć. Można więc rzec że twórcy tego filmu mają jego krew na rękach.

Jordan66

wymianie płynów buhahahhaa dobre

Jordan66

nawet jeśli byłby tym gejem, choć prawdopodobnie nie jest, to sobie będzie i nic w tym złego, za to ty wyglądasz na homofoba i to już jest złe... nie jestem specjalnie tolerancyjna, właściwie ta kwestia pozostaje mi obojętna, ale nie rozgłaszam wszystkich swoich opinii gdzie tylko się da, żeby irytować ludzi.. bo jak już się coś deklaruje jakieś swoje uprzedzenie, to warto wyjaśnić, dlaczego uważa się swój pogląd za słuszny..

a tę teorię wypisaną wyżej o tym, że prostytutki się nie całują wyciągnąłeś chyba prosto z Pretty Woman...
mam nadzieję, że nie jesteś poniżej wieku licealnego, bo jeszcze okaże się, że rozpisałam się niepotrzebnie z nierównym sobie, a naprawdę nie lubię dyskutować z młodymi buntownikami

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

hahahaha, dobre, Jake gejem xd hahahahah xD nie moge... xD ja nie rozumiem tego, że nie rozumiesz co to znaczy być dobrym aktorem xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Przynajmniej nie jest to tak bardzo pozbawiające godności człowieka jak twoje zajęcie.

Kastratek

a twoje wygląda jak z ruskiego burdelu

tomucho77

Co w porównaniu do ciebie jest Taczmachalem.

Kastratek

albo Peczewecze

"Przypatrzcie się jego rozciągniętym ustom i jego homoerotycznej roli w "Wzgórzu Brokeback". To są dowody na jego homoseksualizm." To właśnie jest dowód na to, jakim Jake jest świetnym aktorem, nie uważasz ? Miał zagrać (potocznie mówiąc) geja i najwidoczniej mu się udało, jeśli ty po tym filmie stwierdzasz, że ma on inną orientację.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Fajnie, że się przyznałeś. Teraz jest to oficjalne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

On jest pięknym heteroseksualnym facetem.

Ulisseska

To tak jak ty.
:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ulisseska

Taaaa, lubiącym się całować z facetami.

użytkownik usunięty
Jordan66

Pozwolę sobie zauważyć, iż gościa już usunęli z tego portalu a odpowiadanie mu nie ma najmniejszego sensu.

kogo usunęli

użytkownik usunięty
tomucho77

Autora tego tematu, jak łatwo zauważyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones