Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

to nawet bym się mogła przespać..uuuhhh:))))

MechanicznaPomarancza

No niestety cię zmartwię ale Jake woli facetów- jak widać zresztą w Brokeback Mountain

ryan45

To ja cie zmartie.
Jake od paru lat jest z Resse, a jak każdy wie Resse jest kobietą.

dziabonczek

To ja zmartwię Ciebie. Nie wiadomo do końca czy Jake jest z Resse na serio, podobno tylko się przyjaźnią :P

dziabonczek

Nie no tylko żartowałem - a co do Reese jeśli naprawdę z nią jest to ma chłopak gust - świetna dupa z tej całej Reese - ma doprawdy piękną twarz

ryan45

Zmartwie cię po raz kolejny. Jake i Resse są ze sobą razem od 2006 roku i już mówi się o ich zaręczynach. Poczytaj trochę, pooglądaj filmy na youtubie.
Zobacz chociażby to zdjęcie:
http://www.imagecows.com/uploads/43dc-reese-jake-kissing.jpg
http://www.bridalwave.tv/2009/09/29/images/jake-gyllenhaal-reese-witherspoon-yog a.jpg

Jesli ludzie biorą go za geja po genialnym Brokeback Mountain to tylko podkreśla jego niezwykły talent aktorski.

dziabonczek

Muszę Cię zmartwić. Jakiś szmatławiec (już nie pamiętam czy powołując się na... Pudelka) podał info wedle którego, choć w przyjaznych stosunkach, Jake i Reese się rozstali. Powód? "Wygaśnięcie uczucia".

;)

ryan45

o co znalazłem dzisiaj nie chcący ;]

http://www.kaprysy.pl/1809/jake-jest-gejem/2/

pozdrawiam panie :)

MechanicznaPomarancza

no to jestem zmartwiona.....hehehe..........

MechanicznaPomarancza

no i ja również się zmartwiłam ;) Świetny facet i tyle, tylko pozazdrościć Resse...

użytkownik usunięty
zona_alkoholika

To ja Was wszystkie zmartwię, dziewczyny. On raczej żadną z nas się nie zainteresuje :), bo jest wielką gwiazdą.
A tak na poważne, jest bardzo przystojny, lecz po Brokeback Mountain nie umiem jednak na niego patrzeć jak dawniej. . . . Świadczy to o tym, że dobrze zagrał :)

Nikt nikomu nie broni trochę pomarzyć ;-) A o tym jak dobrze Jake zagrał w Brokeback Mountain świadczą przede wszystkim liczne podejrzenia,o to, że jest gejem, które pojawiają się regularnie od premiery tego filmu. Nieważne, że sam wielokrotnie zaprzeczał, nieważne, że od dłuższego czasu chodzi i podobno nawet zaręczył się z Reese Witherspoon, nieważne, że jego była dziewczyna- Kirsten Dunst, ze szczegółami opowiedziała w wywiadzie po rozstaniu o ich dzikim życiu erotycznym i o tym, jak bardzo hetero jest Jake (powinna to zachować dla siebie, ale cóż)i tak jego antyfani wiedzą lepiej. Zresztą z Heathem było podobnie. Nawet po narodzinach Matildy pisano, że jest gejem. Ba, nawet teraz zdarza mi się przeczytać teksty typu- "Nie szkoda mi tego ćpuna i geja". Niektórzy ludzie nie powinni oglądać filmów, bo za bardzo wierzą w to, co widzą na ekranie.

Laura_Melody

Dokładnie, to jest śmieszne i żałosne zarazem. Niektórzy nie odróżniają fikcji, czyli filmu od jawy... Czasem w jedną stronę, czyli wierzą iż ich idol czy bohater jest w rzeczywistości taki romantyczny, nieustarszony, z nadnaturalnymi zdolnościami itp jak na filmie, lub znowu, w drugą stronę, czyli jak grał geja - to jest gejem, mordercę - to na pewno jest złym człowiekiem i tracą do niego sympatię i tak dalej... Najgorzej jak świetnego aktora utożsami się z tylko jedną rolą, i nieważne, że w następnym filmie bedzie grać już kogoś zupełnie innego, on juz i tak w oczach niektórych będzie tym gejem i koniec. Będą już "inaczej na niego patrzeć"... Ludzie to jest żałosne!! Ja osobiście po roli Gyllenhaala w "Tajemnicach..." również zaczęłam patrzeć na niego innym okiem, lecz nie przez to, że sie zraziłam, a przez to jak dobrze tam zagrał i jakim świetnym aktorstwem wykazał sie w tej produkcji... Osobiście jest jednym z moich ulubionych aktorów :)

Laura_Melody

Słuchaj, mogłabym wiedzieć gdzie mogę przeczytać ten wywiad?:D

MechanicznaPomarancza

NO on jest boski, ale.... niech nie zapuszcza BRODY!!! ... Chociaż i tak jest super!
pozdrawiam

rybka10002

z brodą też świetnie wygląda... taki bardziej męski;) ^^

MechanicznaPomarancza

Mogłabyś się z nim przespać tylko dlatego, że w Twoim mniemaniu jest przystojny? o_O Nawet go nie znasz. I nie poznasz.

A jednak więksozsc samic myśli tylko o bzykaniu ładnych aktorów. How pathetic.


[w dodatku autorka tematu ma nick jak tytuł jednej z moich ulubionych powieści o_o...]

Hart

Tak, Mechaniczna Pomarańcza to jedna z najlepszych powieści, tak samo jak
genialny film Kubricka..:)

Hart

hah, o bzykaniu.. wiele dziewczyn chciałoby go poznać, a z braku laku.. małe conieco by wystarczyło;D

MechanicznaPomarancza

Mogłabyś, ale bez przesady, gość nie wygląda na zdesperowanego.

MechanicznaPomarancza

A morał z tego tematu taki, że nie tylko faceci mają schizę na punkcie seksualności :)

Gimer1992

ale i tak wszystkie jakieś takie zmartwione.. Resse... trzeba ją zgładzić!
;p

Urbanite

trzeba porwać Jake'a :)
...
...
...
...
...
...

MechanicznaPomarancza

Chodzą ploty że zerwali ze sobą, ale zaloże się że to tylko durne newsy niepoparte rzadnymi przekonywującymi dowodami.

Jestem za porwaniem! : )

dziabonczek

pierdolnij sie w leb lepiej albo poczytaj wreszcie jakas ksizke a nie spac z aktorami,,


kurwa jakie te nastolatki glupie sa

4fun4game

Odezwał się bardzo elokwentny i nieziemsko inteligentny człowiek.


Jake ma dzisiaj urodziny . Najlepszego.!

dziabonczek

Właśnie weszłam na IMDB i sobie przypomniałam, że jeden z moich ulubionych aktorów dziś obchodzi urodzinki :)
Wszystkiego Najlepszego, Jake!!!!

Agie

Zupełnie zapomniałam, że Jake miał wczoraj urodzinki :)
Wszystkiego najlepszego Jake! :))

MechanicznaPomarancza

Faakt, jest niesamowicie przystojny ^^ Ale nie na tej fotce, ale inne ... ;]

użytkownik usunięty
MechanicznaPomarancza

Ten koleś jest niesamowicie podobny do Jonathana Togo =D

Koleś zagrał pedała w filmie to od razu myślicie że w prywatnym życiu tez taki jest...

Lonely

Nierozumiem sensu wypowiedzi w stosunku do powyższych.

Chcesz powiedzieć że skoro zagrał 'pedała' (bardzo pieknie to ujełas, naprawde) to nie jest uprzejmy dowcipny jak tutaj o nim piszemy?

Lonely

właśnie ja też nie bardzo rozumiem.. myślisz że "pedał" chciałby się
przespać z kobietą?

MechanicznaPomarancza

Ale on jest brzydki :P
Znaczy..nie w moim typie.
I w sumie to wygląda jak gej trochę .:

Gabrysia21

Odkąd obejrzałam Tajemnicę BrokeBack Mountain, Jake kojarzy mi się tylko z gejem..I racją jest to, że bardzo dobrze zagrał w tym właśnie filmie..realistycznie i to bardzo. Dobry z niego aktor.

MechanicznaPomarancza

Dla mnie Jake Gyllenhaal to przede wszystkim dobry aktor. A po obejrzeniu kilku/kilkunastu wywiadów w czasie promocji filmów albo jego gościnnych wystąpień w talk-showach, przekonałam się jak bardzo zabawnym jest człowiekiem. Rozbrajający rosyjski akcent u Jimmy'ego Kimmela (maj br.) czy śpiewanie "fever night" bee gees. Bomba! Tylko siedzieć, oglądać i śmiać się.

Tinker Bell

...ale wróćmy do pomysłu o porwaniu (który swoją drogą jest baaardzo dobry)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones