Jakub Gierszał

8,2
27 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

mu się tak, żeby nie musiał brać ról w polskich serialach (tzn dopóki ktoś u nas nie zrozumie, że w serialach jest teraz potencjał i trzeba drastycznie podnieść ich poziom). Ma chłopak dystans i jaja, pomimo takiego wyglądu ;) Podobało mi się jak łaził w Krakowie po tych samych miejscówkach co ja.

Picu

Przyłączam się do życzeń

Picu

Też mu życzę jak najlepiej.
I żeby ludzie w końcu pojęli, że Dominik to tylko postać, a nie Gierszał;)
To fakt niby oczywisty, ale mam wrażenie że do wielu jakby nie docierała ta prawda...
Co tylko dowodzi, jak świetny warsztat chłopak już ma.
I tak jak mówisz, jeśli postara się nie rozmieniać na drobne w MjakMdłościach i innych tego typu, może stać się naprawdę jednym z najlepszych rodzimych aktorów swego pokolenia.

WhiteDemon

spoleczenstwo jest glupiutkie i nie ma za grosz inteligencji wiec gdy ktos w filmie zagra geja z czarna grzywka emo to dla takiego przecietnego czlowieka oznacza to ze ten aktor bez wzgledu na to jak zagra(bo to jakby dla niego najmniej sie liczy) jest po prostu w rzeczywistosci takim samym gejem z taka sama czarna grzywka emo jak w filmie w ktorym zagral.

najlepszy89

Smutne, ale właśnie tak często aktorzy są odbierani;)
Czyli innymi słowy: Aktorko/aktorze jeśli zagrasz kogoś "niefajnego", strzeż się.
Będziesz mieć przesrane;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones