Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Jakub wczoraj otrzymał prestiżową nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.
Co prawda z rąk publiczności,ale czy to dla aktora nie powinno liczyć się najbardziej?

nomercy1410

Cieszy mnie to.
Słusznie został doceniony, należało mu się.
Oby kolejnymi swoimi rolami tylko potwierdził, że nagroda ta nie została przyznana mu na wyrost;)
I gówno mnie obchodzi, że oponenci będą oburzeni, twierdząc iż to wyróżnienie jest nic nie warte - bo "przyznane przez gimbusiary";)
Bo prawda jest taka, Gierszał ma talent.

nomercy1410

Właśnie miałam założyć taki temat, ale widzę, że mnie wyprzedziłaś ;)
Jasne, że to najważniejsze wyróżnienie, bo od samej publiczności.
Widać, że jest ceniony i lubiany :)
Należała mu się główna nagroda i myślę, że to właśnie on przegrał tym jednym głosem z Popławską.

kasia86_filmweb

było 3 do 2, chyba ten jeden głos mniej zdobyła Roma (wydaje mi się, że Marian Opania się na ten temat w którymś z materiałów wypowiadał), jednak mogę się mylić

yahoogirl

O ciekawe, nie słyszałam właśnie kto przegrał z Popławską ;)
Możliwe, że właśnie Roma, chociaż aż tak genialnie nie zagrała, podobnie jak ta, która wygrała ;)

kasia86_filmweb

wiadomo, my jako kapituła inaczej przydzieliłybyśmy nagrody :) ps wiecie kiedy premiera filmu "Yuma"? Miała być przecież jutro, ale ani widu, ani słychu, a chętnie obejrzałabym coś nowego ;)

yahoogirl

Ja słyszałam, że luty/marzec 2012 :)

kasia86_filmweb

Yuma już po wszystkich montażach. Teraz tylko muzyka,kolory,bla bla i około stycznia będzie gotowa. Jednak premiera najprawdopodobniej z początkiem marca. Choć nawet sami twórcy jeszcze do końca nie wiedzą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones