Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Kuba świetnie zagrał w "Sali samobójców". Właśnie takich młodych talentów potrzebuje polskie kino. Jest jednak jedna rzecz, która mnie denerwuje - jego szalone fanki. Ich nie obchodzi gra Kuby, czy nawet sam film. Wymieniają się tylko jego zdjęciami, robią o nim blogi, piszczą na każdego chłopaka z czarną grzywką, że wygląda jak Dominik. Kompletna histeria.

Bonnie_filmweb

tak zgadzam się Kuba zagrał swietnie w SS, ale czy posiadanie o nim bloga to jakiś grzech? przecież nie ma oficjalnej strony , aby można było co nie co poczytac, albo zobaczyc gdzie zagra czy cokolwiek. Mysle, ze blogi sa prowadzone, przez normlane dziewczyny nie jakies szalone fanki, które pisza żeby sie przefarbowal na czarno bo jest slodki i ble ble..chyba odwiedziiłas/es jakies nieliczne blogi , ktore maja po jednej notce w stylu:jaki on sliczny".......

Bonnie_filmweb

A ja osobiście popieram założyciela tutejszego temu. Gdziekolwiek idzie spojrzeć w komentarzach większość dziewczyn po prostu jedynie co, to wyraża swój zachwyt nad urodą Kuby a film określają jako "cuuuudowny <3", "mój ukochany film.." i inne tego typu. W jakim znaczeniu słowa "cudowny" możemy określić ten film? Film poruszający, dramat dorastającego, młodego 'mężczyzny', który miał przed sobą całe życie a przez durnotę i nieuwagę rodziców, przez otaczające go środowisko i niezrozumienie ' zamknął się w sobie i w świecie, który go zniszczył, naprowadził na złą drogę. Ja po prostu uważam że powinno się absolutnie nie brać pod uwagę tych opinii, gdzie jakieś szalone nastolatki dojrzały w nowo powstałej, komercyjnej produkcji 'super, seksowne ciacho' i się teraz podniecają.
Aktor zagrał dla mnie przełomowo swoją rolę, pięknie wyrażone emocje przepełnione chaotycznością, oglądając film był pełna podziwu.
I po prostu nie zwracać uwagi na takie wypowiedzi, niech dziewczyny żyją w swym świecie i mażą... ja mam wyrobioną opinie o filmie i aktorach i tego się będę trzymać.

Alessiaa

Pozdro 600 od tró imo napalonej fanki Kuby!

Bonnie_filmweb

niestety trzeba się liczyć z tym, że zawsze znajdą się osoby, które będą świrowały na widok jakiegoś aktora, w tym wypadku Kuby ;)
co do blogów - widziałam kilkanaście i na żadnym nie spotkałam się z notkami typu "jaki on jest słodki, śliczny" lub "kocham go", wręcz przeciwnie znalazłam dosyć dużo informacji, wywiadów i to nie tylko na temat Kuby, ale również samego filmu jak i Janka Komasy :D Nie sądzę żeby to były jakieś psychofanki, wiadomo Kuba podoba się wielu dziewczynom, jest interesujący i przystojny, ale z tym już się nic nie zrobi ;D

niemamczasu

popieram niemamczasu. Owszem,spotkałam się z komentarzami typu ' lepiej Ci w czarnym kotku! Kisski!' ale nie wszyscy tacy są. Mimo wszystko owe forum też zrzesza fanki Kuby, a bardzo rzadko spotykam się tutaj z tego typu komentarzami.
Ja np żyję branżą filmową i Salę.. oglądałam głównie od strony technicznej. I tak mnie poruszyła.

Bonnie_filmweb

JAKUB GIERSZAŁ ZAGRA Z JUSTINEM BIEBEREM W FILMIE JAK POZNAŁEM KUBE FILM PRZEDSTAWIA ZWIĄZEK OBU PANÓW ICH RELACJE,STOSUNKI,I ŻYCIE ZAWODOWE NIE ZWIĄZANE Z AKTORSTWEM TYLKO Z PARADĄ RÓWNOŚĆI...

alien2011

KubuŚś jest z dżastinkiem?! Idę się pociąćć, bo jestem swe33333t napaloną fanką KuBus!a!!

Nie ma to jak z kilku osób zrobić OGÓŁ. -,-

alien2011

prosze Was, omijajcie posty Roberta.. PROSZE! :))

niemamczasu

Haha, dobry pomysł, ale on jest taki śmieszny, że aż głupi. :)

gierszal_blog_onet_pl

ty jestes tak załosna ze AL- KAIDA nie uzyła by cie nawet do samochodu pułapki

RobertJova17

Robert, jeszcze Ci się to nie znudziło ?

kasia86_filmweb

Sala Samobójców PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT,PLAGIAT, PLAGIAT,PLAGIAT!!!

RobertJova17

jestem zaskoczona! w tym zdaniu nie popełniłeś żadnego błędu - aż łezka mi się w oku zakręciła..

niemamczasu

i nawet są przecinki :)

nomercy1410

Ale nie ma spacji po przecinku.

gierszal_blog_onet_pl

Będą z niego ludzie :D

kasia86_filmweb

Oczywiście. :)

gierszal_blog_onet_pl

oj, ja też często nie daje spacji po przecinku. Co prawda owa wypowiedź merytorycznie nie za ciekawa,ale chociaż dało się przeczytać :)

nomercy1410

Ja często stawiam przecinki w złych miejscach. :)

gierszal_blog_onet_pl

jak Cie przycisną z interpunkcją w 3LO przed maturą, to się nauczysz ;D Ja dopiero wtedy dogłębnie poznałam tajniki interpunkcji.

nomercy1410

To mam jeszcze dużo czasu. :D

Bonnie_filmweb

Zgadzam się z Tobą Jakub to dobrze zapowiadający się aktor. Jest przystojny, to prawda, ale pasowałoby się czasem ogarnąć i zachować jak zdrowy i rozsądny człowiek. Ciekawa jestem co biedny Kuba myśli o tym szale z jego udziałem..
Ja na pewno obejrzę resztę filmów z Jego udziałem, bo w Sali Samobójców mnie zachwycił wyglądem, a przede wszystkim grą aktorską.

Rossellinique

myślę,że jak zachwycił Cię wyglądem,to w pozostalych filmach raczej wyglądem Cię już nie zachwyci. Zdecydowanie lepiej mu w naturalnym kolorze włosów.
A co do szału to myślę,że decydując się na ten zawód musiał zgodzić się również na popularność.

nomercy1410

W sumie to ładnemu we wszystkim ładnie. :) W blondzie wygląda fantastycznie, ale w czarnych włosach też (włosach, nie mówię o stylizacji na Dominika, na przykład te zdjęcia z festiwalu Sundance).

gierszal_blog_onet_pl

Kuba jest przystojny i nie ważne czy jest zbuntowanym Kazikiem z blond grzywą, czy Dominikiem z czarnymi włosami, czy przygłupawym Pawełkiem w okularach.
Ale to nie jest ważne - jest fajną, sympatyczną, inteligentną osobą i myślę, że też dobrym człowiekiem.
Moje obecne największe marzenie - poznać go osobiście i po prostu pogadać.

kasia86_filmweb

Tak. Dobrze to ujęłaś. On jest po prostu dobrym człowiekiem. :)

gierszal_blog_onet_pl

Dzięki ;)
Nie znam go, ale takie sprawia wrażenie.

kasia86_filmweb

A myślisz, że ja znam? Tak mi się wydaje, w każdym razie takie sprawia wrażenie w wypowiedziach, wywiadach.

kasia86_filmweb

'blond grzywą' - widzę,że po rozmowach ze mną na gg ten epitet utkwił Ci w pamięci :)

nomercy1410

Wybacz, musiałam ;) Najwyżej podasz mnie do Sądu o naruszenie praw autorskich :D

kasia86_filmweb

tak! i nie wypłacisz się do końca życia! ahaha
Chociaż... zważając na to,że miałaś być moim rzecznikiem prasowym,nie wiem,czy jest dobrym pomysłem ciągać po sądach własnego podwładnego;D

nomercy1410

Mam nadzieję, że masz dobre serce i nie zrobisz tego ;)
No właśnie :D Już zapomniałaś o naszej umowie ! A księgowej dalej nie ma :D
Proponuję niemamczasu, o ile będzie mieć czas :D

kasia86_filmweb

zobaczymy jak niemamczasu napisze na maturze matme ;D Jak wysoko, to bierzemy ją! Zawsze zostaje jeszcze mama Kuby do księgowania,nie?:D

nomercy1410

Ty to masz łeb ! :D
Bierzemy mamę !!! :D :D
Może i Kuba się do czegoś przyda :x

kasia86_filmweb

Kuba będzie leżał i pachniał. Jak będziemy przygnębione natłokiem pracy to będziemy na niego patrzeć. Bo odzywać to niech sie lepiej nie odzywa, bo będzie pieprzył od rzeczy jak zawsze ;D

kasia86_filmweb

a do tłumaczeń nie potrzebujecie kogoś ;) z chęcią poświęciłabym czas na tłumaczenie na niemiecki filmów z udziałem Kuby ;) wiem, że i WCK i SS były tłumaczone, ale jedynie w formie napisów po angielsku ;)
fakt faktem, że Kuba przecież świetnie mówi po niemiecku, ale przypuszczam że będzie zajęty innymi sprawami ;)
a tak na poważnie - ciekawe, jak idą postępy związane z dystrybucją SS do innych krajów?

yahoogirl

z tego co słyszałam to idą świetnie.Nie dość,że przeróżne festiwale (jak np ostatni na Słowacji) to koproducenci bardzo promują film. Sundance to to nie jest, ale zawsze coś :)

nomercy1410

"Kuba będzie leżał i pachniał."

Nomercy, rozwalasz mnie. :D

gierszal_blog_onet_pl

nomercy - Niech leży i pachnie, ja mu nawet drinki będę robić :D I niech się odzywa, bo jego głos jest niesamowity. I nawet niech gada od rzeczy :D To urocze.
Nie wiedziałam, że aż tak promują "Salę", bardzo dobrze! Powinniśmy się chwalić takimi filmami.

yahoogirl - Przydasz się i Ty! Dzisiaj w Polsce jest tyle pracy, że dla każdego się znajdzie miejsce :D

kasia86_filmweb

A ja nie. W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem. xd

kasia86_filmweb

no dobra, niech już mówi. Książkę mógłby czytać na głos *.* jakiś kryminał Becketta najlepiej.

Promują promują. A jak film wybije się na danym festiwalu to potem będzie pokazany szerszej publiczności :) Fajnie Jasiu wystartował :) Należy mu się.

Dla mnie też nie ma pracy- nie martwcie się

Bonnie_filmweb

Kurcze, przyznam Ci rację. Naprawdę zagrał bardzo dobrze. Byłam pod wrażeniem. Pracowałam z ludźmi, którzy mieli depresję, nerwicę, wpadali w histerię... Naprawdę mu wyszło. Z niecierpliwością wyczekuję na kolejne filmy z udziałem tego młodego aktora.Aj! :)

Co do tego szału... Nie zwróciłam na to uwagi, ale to chyba normalne. Każdy aktor musi przez to przejść.;)

Bris

psychofanki

użytkownik usunięty
Bonnie_filmweb

Chyba każdy znany aktor/aktorka czy inni słynni ludzie mają swoich - " psychofanów " :D heh... mnie akurat śmieszy czytanie komentarzy w stylu " sweet chłopaczek " , " kooosssiam Go " :D :D ... ja rozumiem jeszcze jak ktoś napisze że jest nim zafascynowany... ale nie że Go kocha.... bo to troszkę nienormalne ;D można by było prędzej powiedzieć że zauroczenie.. bo słowo " miłość " to bardzo duże słowo, którego tak pochopnie sie nie używa. Ja myśle że Kuba to taki taka perełka na dnie oceanu, która w miare upłwu czasu i kolejnych filmów wypływa na samą powierzchnie... i tego mu życze ! oby tak dalej... ! A " Sala Samobójców " i rola Dominika to kawał dobrej roboty... Trafia do serc. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones