James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Dopiero co wyłączyłam "127 godzin" i ogólnie, to w tej chwili biję przed Jamesem pokłony....od dawna przepadałam za tym aktorem, ale tym razem jego nowa rola przeszła wszelkie moje oczekiwania ;)
Pozytywnie, pozytywnie i jeszcze raz pozytywnie! To się dopiero nazywa kunszt aktorski......poza tym, to momentami tak mi zajeżdżał (nie wiedzieć czemu) Robertem de Niro, że ja nie mogę :) ogólnie: bosko :D

madziaczub

Muszę się z tobą zgodzić, i myślę , że w filmie w filmie który wymieniłaś był świetny. Osobiście uważam i nie wiem czy ktoś myśli podobnie ale powinien znaleźć się wyżej w rankingu filmwebu . Świetny aktor którego aż chce się oglądać .

madziaczub

Chciałbym wieżyc, że jak kobieta pochlebnie wypowiada się o grze aktorskiej Franco, to faktycznie o grę chodzi. :-)

Sam_Worthington

Wierz mi, naprawdę cenię sobie James'a jako aktora. Nie należę do kobiet, które ślinią się przez cały czas na widok jakiejś ładnej buziuchny i oglądają jakiś film tylko i wyłącznie ze względu na ten właśnie aspekt....

madziaczub

Skoro tak twierdzisz to ok.

madziaczub

całkowicie się zgadzam!! film był naprawdę niesamowity, miał taki niepowtarzalny klimat stworzony przez praktycznie jednego jedynego aktora. chyba nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Franco jest nieziemski! :D

madziaczub

według mnie Franco jest strasznie brzydki, ale talentu mu nie można odmówić. w 127 hours był świetny!!

tess_harding_2

Dobre ha ha

tess_harding_2

O gustach dotyczących wyglądu się nie dyskutuje. To normalne, że jednemu się podoba, a drugiemu już nie :)
Poza tym, ja i tak będę James'a uwielbiała, nawet jak spaskudnieje z czasem na starość :P

madziaczub

Ta postawa bardziej mnie się podoba.

Sam_Worthington

A niby co myślałeś? :p
To tak samo jak z każdym innym facetem na tej Ziemi. Lubię ich za to kim są, jak zwracają się do mnie, jak mnie traktują. Wygląd owszem - liczy się również, ale w moim przypadku to jest sprawa całkowice drugorzędna. Piękny wygląd szybko przemija, a wnętrze człowieka pozostaje na zawsze....

madziaczub

Oj przemija

madziaczub

Jego rola w 127 godzin była mistrzowska!! Świetnie zagrał!! Teraz trzeba zobaczyć jak wypadł w Geneza Planety Małp

użytkownik usunięty
ooosandruskaooo

Co do genezy planety małp to nie pasował do tej roli, ale nie było źle. Pewnie moja opinia była by znacznie lepsza gdyby nie fakt, że film totalnie mi się nie podobał. Patent tego filmu nigdy mi nie przypadł do gustu, a ten film chodź ciekawie zrealizowany, to jednak patent i pomysłowość wzięły górę, a fabuła zepsuła mi czas. 3/10 jeśli chodzi o film, ale na webie dałem 1 żeby nie zaszedł zbyt wysoko (oceniany przez 8 latków). Aktorowi dałem tyle na ile moim zdaniem zasługuje, bo nie będę patrzył przez pryzmat 127 godzin. 6/10 i pewnie z biegiem czasu ocena się zmieni.

Mogło być 3/10 jest 1/10 !? Nie tyle głupie jest to co zrobiłeś tylko to, że o tym napisałeś.
10/10 za głupotę.

użytkownik usunięty
Sam_Worthington

6/10 to ocena obiektywna. Nie przyznam 10/10 aktorowi, który świetnie wypadł tylko w 3 filmach jak na razie (napisałem, że z biegiem czasu ocena ulegnie zmianie). Planeta małp to dla mnie 3/10, a jeśli nie potrafisz zrozumieć dlaczego dałem mu 1/10 to przeczytaj sobie moją wypowiedź jeszcze raz, ale powoli. To właśnie twoją wypowiedź uznaję za głupotę, bo jest nieprzemyślana i nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

madziaczub

127 hours .... jak dla mnie najlepszy był moment kiedy przeprowadzał z sobą wywiad. Ale schiz !!!! genialnie zagrane, wspaniała mimika twarzy i to popadanie ze skrajności w skrajność !!!! mogłabym oglądać w kółko noo :D Super ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones