James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Czy oglądając jakikolwiek film z James'em tylko ja zauważyłem podobieństwo do Heatha
Ledgera ?

http://www.filmweb.pl/person/Heath.Ledger#

anoysath

ja także :) nie myślałam że będzie ktoś jeszcze :)

anoysath

Franco chyba za szybko zaszufladkował się jako aktor grający homoseksualistów. Widać, że ma parcie na Oscara bo gra w zbyt wielu produkcjach a momentami jest to nawet kino klasy C. Ja mu źle nie życzę bo lubię Jamesa ale na litość boską, niech tak nie powieli losu Winony Ryder.

anoysath

Podczas oglądania 127 godzin, po prostu w niektórych momentach miałam wrażenie, że to prawie brat bliźniak Ledgera :D A jako że Heath jest moim ulubieńcem - nie mogłam nie polubić Jamesa ^^

I tak samo jak niedzisiejsza91 - ja myślałam, że jak zwykle dostrzegam podobieństwo zupełnie niepodobnych osób :D

Chizuna

Chyba żartujesz....... James w ogóle nie jest do niego podobny; nie wiem skąd ten pomysł...... Jeżeli już szukacie aktora podobnego do Heath'a to radzę zerknąć na niego...:)
http://www.filmweb.pl/person/Joseph+Gordon+Levitt-3168

Katherina_Petrova7558

Już się przyzwyczaiłam, że tak jak są równe gusta tak różni ludzie różnym ludziom przypominają kogoś innego :D Bo ja w życiu nie porównałabym Josepha do Ledgera :)

Katherina_Petrova7558

Zgadzam się z Twoim zdaniem

Katherina_Petrova7558

Ja mam podobnie. James mi go nie przypomina, ale kiedyś szukałam informacji, czy Gordon nie jest czasem bratem Ledgera.

Chizuna

Ma bardzo podobną mimikę do Heatha, szczególnie w 127 godzin.

anoysath

mówicie, że jest podobny to Ledgera?
zobaczcie w takim razie zdjęcia Jeffa Buckleya!

allfie

Masz rację! James i Jeff wyglądają jak dwie krople wody! Po prostu WOW!

anoysath

Dla mnie Heath,James & Joseph mogliby zagrać braci w jakimś filmie ;D szkoda że jeden z nich nie żyje ;____;

użytkownik usunięty
Circus19

Podobieństwo Jamesa do Heatha jest bardzo dużo :) rzeczywiście mogli by zagrać w jakimś filmie, gdyby tylko Heath żył. Obaj to genialni aktorzy.

anoysath

to nawet nie jest kwestia stricte fizycznego podobieństwa. ale oglądają dziś 'the letter', obserwując jego mimikę, kilkakrotnie pomyślałam o HL. i jak się zdziwiłam widząc tu taki wątek..

anoysath

W życiu :(

anoysath

never in life :)

anoysath

nie wiem czy są podobni, ale jedno wiem na 100% : oboje są mega przystojni :p

anoysath

Właśnie obejrzałam Tristana i Izoldę i rzeczywiście przypomniał mi Heatha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones