James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

jestem z nim i mam nadzieję że otrzyma Oscara za 127 godzin

BigDadddy

popieram przedmówcę w 100 % !

soul_girl

trzymam kciuki bo naprawdę zagrał fantastycznie ! film też bardzo dobry. mam nadzieje ze zdobędzie kilka statuetek

aleksandral23

Zagrał fantastycznie - fakt, ale nikt nie pobije kreacji Firtha w "Jak zostać królem" ;)

Kamil0607

przekonamy się ;)

BigDadddy

I ja również zgadzam się w 200%!! No bo przecież tego filmu by nie było bez niego. Gdyby to zagrał średnio dobry aktor to myślę że film mógł by być lekko nudnawy, a tak dzięki Jamesowi był cudny! No bo wkońcu ten film nie wyróżnia się akcją, efektami specjalnymi czy fabułą. To co sprawia go tak ciekawym i świetnym jest gra aktorska. Aktor musiał w idealny sposób oddać wszystkie uczucia i przeżycia bohatera, którego grał, bo na tym się skupiał film i myślę że Franco zrobił to idealnie

UnpredictableKate

Nie dziwię się zachwytom nad grą aktorską Jamesa Franco, ale dla mnie zdolności Firtha po "Jak zostać królem" wydają się wręcz nieskończone. Uważam, że zagranie dostojnego jąkały musi być zdecydowanie trudniejsze niż udawanie bólu, cierpienia i rozterek. Franco był świetny, ale Firth to dla mnie najwyższy pułap i dojrzałość rzadko spotykana.

Kamil0607

ale oby eisenberg nie dostał statuetki :)

BigDadddy

Eisenberg nie ma na statuetkę szans, nie w tym roku, biorąc pod uwagę genialną kreację Firtha, bardzo dobrą Franco, a nawet Bridgesa w Prawdziwym Męstwie. Jesse był jedynie dobry, poprawny, ale nie zasługujący na takie wyróżnienie.

Orsino666

Wiecie co?...Oba performensy były kapitalne. Co do jednej z poprzednich wypowiedzi-porównanie było nie na miejscu i mówię o Kamil0607. Widzisz moim skromnym zdaniem Oscara dostanie Firth lecz nie dlatego jak zagrał(choć był kapitalny) a bradziej za całokształt... Firtha trochę olewała akademia przez te lata, więc teraz to on wygra lecz nie zmienia to faktu, że Franco zagrał powalająco... obraz pełen skrajnych emocji, czasem zabawny, czasem apatyczny, przejrzysty, nie taki lekki jak mogłoby się zdawać i powiem to jeszcze raz Świetnie zagrany!! Widać, że James się rozwinął i mam nadzeję, że to dopiero początek... W trakcie filmu bywały momenty, że płakałem jak małe dziecko, łzy same leciały ( zwłaszcza w scenach utraty nadziei). Osobiście cieszłyłbym się gdymy akademia i tym razem namieszała, jak to ma w zwyczaju czasem robić i Oscar trafiłby do Franco...

BigDadddy

Osobiscie nie umiałabym podjac decyzji, bo obydwie role sa swietne. Jak akademia doceni Firtha to bedzie dobrze, bo rola na prawde dobra, a w sumie to nie ejgo pierwsza dobra rola i juz troche zasługuje. Franco ma jeszcze troche czasu, jest młody, a juz sama nominacja jest dla Niego wazna. Wyrobi sobie teraz warsztat aktorki i za kilka lat bedzie musiał statuetke dostac ;p Chociaz nalezy mu sie jakas nagroda za te role, bo wyjatkowo dobra, ale nie jestem pewna czy oscarowa.. Chociaz ostatnio oscary nie sa jakas wspaniała wyrocznia. Jezeli dostanie Jesse, to bez szału, ale mam do Niego sentyment za to ze mowi po polsku, wiec najwyzej ;p

BigDadddy

Jamesa bardzo lubię od dłuższego czasu. Nie oglądałam jeszcze filmu 127 godzin, ponieważ nie mogę się przełamać. Wiem że jest to świetny film ale coś mnie powstrzymuje ;)) James zagrał z pewnością inaczej, coś innego. Nie jak dotychczas. Na Złotych Globach byłam za nim ale spodziewałam się że statuetkę zgarnie Colin. Mam nadzieję że Akademia sprawi niespodziankę i Franco dostanie Oscara. Jestem z nim całym sercem ;))

BigDadddy

James Franco zagrał rzeczywiście świetnie, nie spodziewałam się po nim takiego talentu- jeśli teraz będzie dobrze wybierał, to nic tylko czekać na jego nagrody. Myślę jednak, że w tym roku na Oscara bardziej zasługuje Firth- sam "Jak zostać królem" jest filmem bardziej oscarowym, rola Firtha była niesamowita, poza tym ciągle w głowie mam jego "Samotnego Mężczyznę", za którego koniec końców Oscara nie dostał.

BigDadddy

Franco w końcu trafił na rolę na miarę swojego talentu, ale myślę że Oscara zgarnie jednak Colin :)

BigDadddy

Kolego do Oskarów zostało trochę więcej czasu niż 127 godzin:) Też życzę mu Oskara.

krzychu70000

dobry żarcik.

BigDadddy

I ja też się zgadzam! Rewelacyjny aktor, prawdziwy i niezwykły w każdej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones