James Franco

James Edward Franco

8,1
42 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Jak widzę uśmiech Franco na ekranie, to aż ciary mi po plecach przechodzą. Jak można mieć tak uwodzicielski, szczery,frapujący i hipnotyzujący uśmiech :)
Jak się nie uśmiecha to niby taki zwykły niczym nie wyróżniający się aktor, ale jak już błyśnie to można patrzeć i patrzeć w nieskończoność na taką buźkę ;)

cryingslave

to samo mam! Patrze na niego i w sumie nie wiem co tak bardzo mi się w nim podoba, bo jest... zwyczajny. Nagle się uśmiecha i wszystko rozumiem :D

Aisha_

hehe myślałam że tylko ja tam mam a tu proszę .Dokładnie dobrze powiedziałaś Aisha jest taki zwyczajny ,a jak się uśmiecha to i ja się uśmiecham do ekranu :) hehe

cryingslave

Ja tez tak mam! Jak widze jego usmiech to mi sie nogi uginaja w kolanach... Masz racje, niby taki skromny, zwyczajny chlopak, a tym swoim usmiechem powala pewnie nie tylko nas :)

cryingslave

Ja tez tak mam. Jak widze ten jego usmiech to az mi sie nogi uginaja w kolanach... Masz racje, wyglada na zwyczajnego, skromnego faceta, a jak sie usmiechnie to.... ufff Pewnie wiekszosci z kobiet sie robi goraco:)

Yohimbine

oj tak robi się gorąco :) oglądając Flyboys czekałam tylko na momenty kiedy spotka się z dziewczyną która mu się podoba bo wtedy tak ślicznie się do niej uśmiechał :) a było niestety mało takich momentów w tym filmie.

cryingslave

Ja ostatnio ogladalam Flyboys 2 razy, bo on tam wyglada zajeb... w tym mundurze no i wlasnie jak sie spotyka z ta dziewczyna jak do niej pierwszy raz przyszedl i tak sie usmiecha, albo jak pod drzewem stoja i pada deszc:) Bardzo tez mi sie podoba w Annapolis.

Yohimbine

hehe yohimbine mi dokładnie podobają się te same sceny co i Tobie hehe :) z flyboys super scena jak spotyka się z tą dziewczyną w annapolis to taki z niego młody buntownik:D

cryingslave

Racja, on jest przeprześliczny i ma przeprześliczny uśmiech, jest taki czarujący, że KOCHAM GO !!!
Racja co do Flyboys i Annapolis- ten uśmiech powala...:)))

_Wolna_i_Szalona_

Mam słabość do pana Franco :) Ten uśmiech, ajć xd Świetny aktor i oglądaniem filmów z nim to czysta przyjemność

Zaczytana_xD

Racja :) Ahh...:))) Cudowny jest ten koleś, KOCHAM :*

_Wolna_i_Szalona_

Przyłączam się do was. Uwodzicielski :) Nie tylko uśmiech, jego oczy, całokształt.

Paula141_2

No ba ;D Ale on ładny, mmm..., szkoda że takich mało :(

_Wolna_i_Szalona_

Dokładnie, za mało jest takich. :(

Paula141_2

Choć ja znam jednego uroczego, ale tylko jednego ;D

cryingslave

nie wiem czemu przeczytalem za pierwszym razem "fapujacy" usmiech :D w 127h czy genezie bardzo dobrze pograł :)

cryingslave

Młody Mickey Rourke- to jest dopiero uwodzicielski i piękny uśmiech, a nie ten brzydal Franco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones