James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Czytałem gdzieś, że podczas pracy na planie i po pracy (pod skończeniu) spotyka się z prawie każdą partnerką z planu :) Tzn. np. jak w przypadku sienny miller, pracowali razem i zaczęli się spotykać zaledwie po zaczęciu prac nad filmem Camilla, potem ją zostawił i ma inną, jest to prawda?> pytanie do wielkich fanek/ów :) aktora :)

Logan_Cole

Ja natomiasy czytałam, że jest w stałym związku z Ahną O'Reilly, od dawna się spotykakają, chociaż nie potrafię zdefiniowac od dawna, zresztą właściwie to chyba dokładnie nie wiadomo, bo oni się z tym chyba za bardzo nie obnosili. (Ładną tworzą parę, ona wygląda na dziewczynę z klasą :) Więc to by wykluczało możliwość spotykania się z prawie każda partnerka z planu. Ze Sienna to była chyba tylko przyjaźń (btw. Camille to świetny film :). [i ja nie jestem wielka fanką! :P mam po prostu słabość do gościa, bo jest imho mega przystojny, dziewczyny tak czasem mają :]

Logan_Cole

z tego co wiem on nigdy nie byl z sienna miller

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones