James MarsdenI

James Paul Marsden

7,4
21 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marsden

gdzie się rodzą tacy przystojni faceci? :D
abstrahując od jego umiejętności aktorskich ;)

CattyEye

Stillwater, Oklahoma, USA

GangstaBros

lubię to!

savonn

ktoś tu się od facebooka uzależnił :P

a aktor świetny + ma taki ujmujący uśmiech :)

Marilynne

O Matko......... oglądałam ,,Pamiętnik", ale tam nie był aż tak przystojny..... a na tym zdjęciu jest .....ehh...szkoda pisac.....

użytkownik usunięty
CattyEye

JESTEM Z ŁOMŻY... JAK COŚ TO ZAPRASZAM

Hahaha :-D

Mabakay

jezu, on jest taaaaki przystojny! czemu takie ciacha nie rodzą się w Polsce?

jennifer55

Dziewczyno, rodzą się jak wszędzie, tylko ich nie dostrzegasz. Patrzysz na aktora i wszystko co z nim związane widzisz, to selektywne ujęcia, kadry, sytuacje. W takim świetle, większość z Nas (ludzi), wygląda pozytywnie i od razu +5 do seksapilu.

Aktor też człowiek i "z bliska" choć fantastyczni na ekranie, swoje cienie też mają. Poczytaj desery czy inne flirty. No chyba udowadniać nie muszę.

CattyEye

niestety okropnie przystojny...... :(((

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CattyEye

a ja powiem tak. Przystojny i to bardzo, ale tak naprawdę mają uwagę zwrócił dopiero na filmie wieczór panieński, bo w poprzednich jego rolach jak nędzne psy czy box pułapka, gdzie miał zupełnie inną fryzurę w ogóle mi się nie podobał i przeszłabym obok niego obojętnie, no może nie obojętnie, ale nie zapadłby tak w pamięci jak po wieczorze panieńskim.

CattyEye

Nie jest taki zły jako aktor. Swoją drogą zacząłem rozumieć kobiety jak ktoś je zjada wzrokiem i traktuje jak obiekt seksualny odkąd one zaczęły się na mnie tak patrzeć :-)

CattyEye

Stillwoter , Oklahoma tam sie tacy rodzą.

CattyEye

Strasznie Podobny do Jamesa Franco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones