James MarsdenI

James Paul Marsden

7,4
21 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marsden

oglądając filmy z nim tego nie zauważyłam ale 178 to moim zdaniem nie za dużo ;o

klaudia7810

Nadrabia uśmiechem :)

klaudia7810

a ty ile masz?

klaudia7810

no to kawał z ciebie kobiety. Trzeba conajmniej 2m byczka.

klaudia7810

faceci nie lubią takich wielkich bab

Christian_Pudzianowski

Jasne. Dlatego modelki nie cieszą się powodzeniem. Nic, a nic.

BeeBee61

Jako mężczyzna powiem że zdecydowanie wolę kobiety poniżej 175cm. Takie żyrafy czy babochłopy nie są urocze. A tym bardziej wychudzone szkapy, czyli modelki.

rebdoomer420

Fajnie, ale nie jesteś jedynym mężczyzną na Ziemi. Wielu facetów lubi (a nawet woli) wysokie dziewczyny. Powiedziałabym nawet, że większość Tak, że jak ze swoimi marnymi 165centymetrami mogę się schować.
Poza tym nie wiem, czy wiesz, ale wysoka dziewczyna nie musi być żyrafą czy babochłopem. Przykład: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjciAXNnwd89SY7ot82NIVPjhlojhSP2oN_aYAe YnyHuJtjY3rJA Nic, tylko zazdrościć ; )

rebdoomer420

Hahahaha, ale sie uśmiałem. Chyba tylko niepewni faceci, którzy chcą być maczo lubią niskie kobiety, bo tylko przy takich mogą poczuć się pewnie. Ja osobiście uwielbiam wysokie, długonogie dziewczyny ;)

klaudia7810

nikt wzrostu sobie nie wybiera, Johnny Depp też nie ma 180 cm a uchodzi za jednego z najprzytojniejszych.

klaudia7810

e nie jest jakiś niski,to średni wzrost,gorzej jakby miał z 15 cm mniej

klaudia7810

Fakt, mógłby być wyższy, ale uśmiech ma naprawdę uroczy :)

anka16

Ja akurat mam 178 wzrostu i nie czuję żebym byl niski a bardzo lubię wysokie dziewczyny ktore maja tez podobny wzrost a nawet wiekszy takze niewiem czemu wiekszosc jak nie wszystkie kobiety tak mają że jak widzą goscia "podobnego" do siebie to odrazu ich odrzuca zanim dac mu szanse, jakby od wzrostu zalezalo czy koleś jest lepszy czy gorszy :)

klaudia7810

A ja właśnie widziałam w filmach że jest niski.
Jak dla mnie niski/średni wzrost odbiera facetowi sporo atrakcyjności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones