James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

to po prostu jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych aktorów na świecie, a dla mnie osobiście nigdy nie będzie miał sobie równych

vincentine

Dobry jest. Ale musi jeszcze kilka postaci stworzyć żeby postawić go w jednym szeregu z najlepszymi. Musi stworzyć epicką postać w epickim filmie. Bo do tej pory, jego najlepsze występy to filmy mniej popularne, stety albo niestety. Musi ktoś go posadzić w takiej taksówce jak Roberta De Niro Scorsese. I musi to być kozak film. Bo póki co dla szerszej publiczności będzie Xevierem czytającym w myślach innych poprzez przyłożenie dwóch palców do skroni.

użytkownik usunięty
RealKalps

A ,,Split'' obejrzałeś ? Albo ,,Brud'' Tymi rolami jak dla mnie odciął się od Xaviera i pokazał na co go stać, a to jeszcze nie koniec .

Dokładnie. To że filmy nie są tak znane nie zmienia faktu że James po prostu zmiażdżył system. Jak dla mnie to jeden z najlepszych aktorów ever.

Przypomnę jeszcze o Inside I`m dancing, jak dla mnie świetny film jak i rola (jedna z pierwszych!) Jamesa. Tam już był świetny i zagrał z charyzmą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones