James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

bo go uwielbiam. Pod względem aktorstwa, wyglądu, charyzmy. Ma w sobie coś magnetycznego. Potrafi tchnąć pewną ,,iskrę" w grane przez siebie postaci, tak, że po obejrzeniu filmu jeszcze długo o nich myślę.
No nic, to tylko kolejny wpis psychofanki.

gabi19987

spokojnie, mam to samo;)

gabi19987

Mam dokładnie to samo, choć ostatnio po Wikingach spadł z piedestału i zrobił miejsce Travisowi. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam go w każdej roli.

gabi19987

James i szmira? Nie zagrał w takim filmie

Ruby_Angel

Meh... serialowa ekranizacja Diuny, w której zagrał Leto była szmirowata do kwadratu.

gabi19987

Mam tak samo, obejrzę każda produkcję w której on wystąpi. Geniusz

gabi19987

Masz moj plusik Siostro ;) Uwielbiam facetów srednich z urody ktorzy maj " to coś"...tylko siedzieć patrzeć rozmawiac i cały cas czuć te nutke zainrygowania ;)

gabi19987

Mój dylemat życiowy polega na tym że nigdy nie będę w stanie wybrać kogo zawsze, mocno i bezdyskusyjnie wielbię na ekranie bardziej - Jamesa McAvoy`a czy Joaquina Phoenixa :) I dobrze piszesz, chodzi o ten magnetyzm, spojrzenie, głos, mimikę, gest, ruch, to wszystko co najbardziej ulotne ale i najbardziej pociągające, intrygujące.

gabi19987

Boże ja to samo, on ma poprostu,, to coś ''

gabi19987

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z tymi zachwytami nad charyzmą tego pana :-D
Jest niezwykle hipnotyzujący, ma a sobie magnetyzm, gra fenomenalnie- genialny aktor :-)

gabi19987

I ja mam podobnie :) Charyzmatyczny gość. Póki co wymiękam tylko jeśli chodzi o oglądanie horrorów - tutaj nawet dla Jamesa trudno jest mi zrobić wyjątek.

gabi19987

Po filmie Split mam to samo. On w każdym filmie jest INNY! To jego siła.

gabi19987

zgadzam się! niby taki przeciętny, a jednak taki cudowny, seksowny, megaprzystojny <3

gabi19987

Wy, kobiety, już tak macie, wszystko stawiacie na buzię. On gra niemal w samych szmirach, więc możesz o oglądać i oglądać. Nb. wiem, że sporo mężczyzn ma to samo, a piszę to, by uprzedzić ewentualną Twoją odpowiedź.

gabi19987

Mam tak samo ale z innym aktorem :) :)
Pozdrawiam :)

gabi19987

Chyba ma też psychofanów, bo też uwielbiam gościa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones