James Spader

James Todd Spader

8,2
9 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Spader

oprócz roli w filmie seks kłamstwa i kasety video, ma się rozumieć:P.
Pozdrawiam,

tenszin

Sekretarka. Świetny film i idealna rola dla Jamesa.

elfka77

Oglądałem:D, fakt świetna rola :).
Pozdrawiam,

tenszin

BOSTON LEGAL! Grał tam jak natchniony!


tenszin

Magia przypadku (aka Muzyka przypadku, przypadkowa muzyka), najlepsza rola Jamesa, dużo lepsza od sekretarki, według mnie.

Tysma

Jejku, obejrzyjcie Boston Legal, to najlepsza rola w historii telewizji. Wszystkie jego dokonania filmowe przy niej bledną.

almodrama

Gdy zobaczyłem go w pierwszym sezonie Boston Legal, oniemiałem, tak bezgraniczna jest jego zajebistość. Szkoda, że postać Shore'a była stopniowo wybielana, przez co w późniejszych seriach dużo straciła. Ale Spader w pierwszych dwóch seriach Boston Legal/ ostatniej serii The Practice (tam się pojawił pierwotnie, wszystkim miłośnikom polecam, Shore w najlepszym wydaniu) zagrał moim zdaniem równiez najlepszą rolę w historii telewizji.

tenszin

jak dla mnie bez porownania w "bialym palacu". i zgadzam sie z nora, bohaterka, ktora go sarandon w tym filmie- jest bardzo podobny do mlodego tonny'ego curtisa
i w wilku tez mi sie bardzo podobal, glownie z sentymentu

tenszin

"WILK" Mike'a Nicholsa oczywiście. Spader to sto procent zwierzęcości, agresji, zbydlęcenia Równie podły jako wilkołak i jako człowiek. Zaskakująco dobrze też wytrzymuje porównanie z NICHOLSONEM. Ale ma do wypowiedzenia tak wyborne dialogi, że aż prosiło się o tę zwierzęcą energię!

- Jaki jest cel pana wizyty?
- Moim celem jest przyjemność. Przecież to d... nie z tej ziemi.

- Skoro tak ci się podobam, to może chcesz, żebym cię zajeb... na śmierć?
- Nie wiem. Musiałabym spróbować.

https://www.youtube.com/watch?v=hssGGn8lLL8


Ach, ta ordynarna elegancja - wprost uwodzi. Dużo robi też tłumaczenie Tomasza Beksińskiego tego wybitnie napisanego scenariusza - jest po prostu obłędne. Z innym to po prostu... inny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones