James Spader

James Todd Spader

8,2
9 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Spader

po takiej superprodukcji jak gwiezdne wojny czy roli w w wilku można by było rzec,że właściwie drzwi do pierwszej ligi hoolywoodu stoją otworem tymczasem spader nie zrobił dalszej kariery nie grając w żadnych wielkich filmach,ale byc może rola ultrona w avengers 2 którą dostał okaże się ta rolą po której hoolywood zaangażuje go do grania w ważniejszych filmach w przyszłości,czas pokaże,na razie jednak spader kojarzy mi się głównie rolą egiptologa w gwiezdnych wojnach ps.czemu jeszcze nikt nie dodał roli ultrona do filmwebu?,to skandal!

dj_carlos

Wejdź w zakładkę głosy a nie aktor. Tam już dawno był dodany. Tak po za tym nie gwiezdne wojny tylko wrota. A jeżeli chodzi o super produkcje niestety ani gwiezdne wrota ani wilk w USA nie zdobyły dużego sukcesu.W tamtych czasach rynek światowy sie nie liczył lecz i on nie przyniósł tak dużych dochodów.

vann2

sorki,masz rację myślałem że james będzie grał postać ultrona a nie podkładał głos,dzięki,a co do tych moich ''gwiezdnych wojen''to akurat było moje przejęzyczenie myślałem gwiezdne wrota a napisałem gwiezdne wojny,niekiedy się zdarza,dzięki za poprawę i pzdr

vann2

Jakby to wam powiedzieć, James Spader zagrał Ultrona za pomocą perfomance-capture. Nie tylko podkładał głos, ale także "użyczył" swoich ruchów i gry aktorskiej tej postaci.

qnebra

no to jednak wychodzi ze miałem racje że powinien byc w kategorii jako aktor na filmwebie gdyż w perfomance-capture zagrał np.andy serkis golluma caesara czy king konga a zaliczyli to jakos tutaj do kategorii aktor a nie tylko głosy nwm w takim razie czemu ultron pokazuje sie tylko w zakładce głosy.w takim razie powinien filmweb to poprawić,i dzięki za informacje,pozdro

dj_carlos

Ponieważ jak była tworzona ta informacja, to nie było żadnych danych na ten temat. Było tylko tyle, że Ultrona gra pan Spader, więc bezpiecznie wpisano go w głosach.

qnebra

no ale teraz mogli by poprawic ten błąd nieuwazasz? tak dla uczciwości i zasady powinni zrobic i ktos to powinien zgłosić na fw

dj_carlos

Zgłoszone od ponad pół roku, wisi sobie czekając na moderowanie.

qnebra

no to zajebistych maja moderatorów nie ma co xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones