James StewartI

James Maitland Stewart

8,5
10 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Stewart

Jeden z moich ulubionych aktorów, najbardziej go lubię za role w westernach w których był kapitalny, "Zakole rzeki", "Złamana strzała", "Daleki kraj", i "Naga ostroga" to moje ulubione filmy. Mam tylko pytanie. Czy grał on kiedyś w jakimś filmie czarny charakter?, bo bardzo chciał bym go zobaczyć w takiej roli.

frycek49

hmm obejrzalem 20 filmow z Jamesem i raczej nie gral czarnego charakteru :) on za dobry czlowiek do takich ról i mysle zeby nie pasowal, tak samo jak nei pasuje mi do grania czarnych charakterow Morgan Freeman, tzn. on zagral w paru filmach takie role ale kompletnie mi to nie pasowalo :)

boiler5

a ja najbardziej lubie Jamesa za role u Capry i Hitchcocka, oni w pelni wykorzystywali wybitne umiejetnosci aktorskie Jamesa

boiler5

On mi w ogóle średnio pasował do grania czegokolwiek, a już czarnego charakteru na sto procent by nie udźwignął :)

frycek49

Twój post uświadomił mi, że nie widziałam Stewarta w żadnej westernowej roli. Muszę to nadrobić, może obejrzę jeden z wymienionych przez Ciebie filmów. Podobnie jak poprzednik, najbardziej lubię Stewarta za role u Hitchcocka i Capry.

frycek49

W After the Thin Man rola Jamesa to ukryty czarny charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones