Jamie ClaytonI

7,6
1 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Clayton
Janznajomski

Całkiem niezle przerobiony.

CottonCrush

Chirurg odwalił świetną robotę 10/10

CottonCrush

Przerobiona*

tiger_lev

PRZEROBIONY* -> na kobietę

krisimovie

Poddana korekcji płci *
Zawsze była kobietą, z częściami ciała, które nie pasowały do jej świadomości samej siebie.

Hydeist

Czyli jeśli będę się uważać za tygrysa tzn. ze tym tygrysem jestem z częściami ciała nie pasującymi do mojej świadomości, mimo to pełnoprawnym drapieżnikiem, prawda ?

Erni2627

Nie ośmieszaj się. Chociaż jak dla mnie możesz być i czajnikiem, nic mi do tego. Natomiast jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o korekcie płci i dlaczego Twój przykład jest... nieadekwatny, to nikt nie broni (a wręcz zachęcam) zgłębić tematu.

Hydeist

Dlaczego nieadekwatny ? Bo dotyczy poczucia przynależności do innego gatunku (swoją drogą nie wiem skąd przykład z czajnikiem, bo faktycznie zostały udokumentowane przypadki osob które uważały się za jakieś tam zwierzęta) a ty mówisz o poczuciu do bycia innej płci niż fizycznie się jest? To ze medycyna poszła naprzód i potrafi wyczyniać takie cuda, nie oznacza ze chłop nagle jest babą, bo go chirurg umiejętnie poskładał. Ale żyj w tym swoim kolorowym świecie w sposób jakikolwiek uważasz za słuszny, ale błagam nie wtykaj każdemu na sile ze jest to normalność.

Janznajomski

Jamie Clayton, a student in the Act Out class for gay, lesbian, bisexual and transgender students, talks about her life as a transgender woman.

http://www.nytimes.com/video/arts/1248069175229/a-transgender-voice.html

pixi222

A macie gdzieś jakieś zdjęcia kiedy była jeszcze chłopcem?

pixi222

Poruszająca wypowiedź...

plamy_na_spodniach

Mam na myśli Jamie Clayton w NYT oczywiście :)

Janznajomski

I bardzo dobrze, że taką właśnie aktorkę obsadzili do roli trans-kobiety, a nie udającego transa faceta czy cis-kobietę. Way to go. :P

KleoKot

racja

Janznajomski

Byłam pewna, że to nie jest transseksualna aktorka. Tak bardzo kobieca... np. po Laverne Cox widać męskie rysy, a u niej w ogóle. Piękna jest. ♥

Gonaa

a podbródek nie jest typowo męski?

Gonaa

Trochę widać, głównie słychać... ale żeby nie było, totalnie jej to wszystko pasuje i w Sense8... cóż, nie dziwię się Amanicie ani trochę :P

Janznajomski

Nowa dziewczyna Keanu Reeves'a.

Basia_101

jak masz jakiś link to podaj.

Janznajomski

Niestety nie mogę dodać linka, ale jak wpiszesz w google: Jamie Clayton girlfriend Keanu Reeves
To od razu pojawią się strony dotyczące tematu :)

Basia_101

To kompletna bzdura. Było już prostowane.

fanke

W internecie pełno bzdur.

fanke

Keanu spotyka się z dziewczyną, która bardzo przypomina Claire Forlani.

Janznajomski

Ciężko byłoby żeby trans aktorka była wcześniej kobietą.. :D Bardzo cieszy mnie to, że obsadzili ją w roli Nomi. To nie żadna przebieranka, wszystko naturalne, gdybym jej nie wygooglowała to nie zorientowałabym się chyba, że ona na serio jest transseksualna. Jamie tak jak reszta obsady Sense8 jest po prostu idealna. <3

aadrienne

Zwykle można po głosie poznać, będzie trochę niższy niż zwykle u kobiet, ale nadal to kobiecy głos.

aadrienne

No i widać jabłko adama ;p

Janznajomski

I na dobre jej to wyszło. Jest piękna, a z poprzedniej płci został jej niesamowity głos.

Janznajomski

Nie aktorka tylko aktor. Płeć zostaje na zawsze.

dagfen

A czymże według Ciebie jest płeć? Tym co w majtkach, czy tym co w głowie i sercu? A co z tymi, którzy urodzili się z narządami płciowymi obydwu płci?

SatineNic

Jak widać nie ma sensu dyskutować z niektórymi.

Janznajomski

Nie była facetem, po prostu przy narodzinach trafiła na złe ciało.

SatineNic

Ciało dobre, tylko problem z głową.

Stranger

U ciebie? Nie wnikam, ale może czas na wizytę u specjalisty?

SatineNic

Nie jesteś głupia. Miałaś pecha po prostu przy narodzinach trafiłaś na brak mózgu w czaszce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones