Jamie Dornan

James Dornan

7,4
22 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Dornan

Gdzies przeczytałam, że jest jednym z kandydatów do roli Greya...co o tym myślicie?

pixi222

mam inny gust, na mnie nie działa ;) co do tego serialu... nie trąci troszeczkę Hannibalem ? ;>

more_than_a_woman

Niet. Jest schemat seryjnego mordercy, ale akcja dzieje się w Belfaście (miasto i region nadal niestabilny), postać Jamiego jest dwutorowa: mąż/ojciec - morderca, główny policjant to kobieta (gra Gilian z Archiwum X ;) - zimna i cyniczna, morderca "tylko" zabija i upozowuje swoje ofiary (kobiety)...

pixi222

zdaje się, że pani E L James widzi w roli Szarego tylko Brytyjczyka... ajj to piętno Pattinsona ;) okej obejrzę pilot serialu i stwierdzę co następuje ;D

more_than_a_woman

Wydaje mi się, że na Greya bardziej pasowałby nowy model z reklamy Vistuli :D oczywiście bez zarostu.

Matylda119

zapodaj link ;>

more_than_a_woman

Co prawda nie zgadza się kolor oczu i włosów, ale nie problem zmienic ;)

http://farm3.static.flickr.com/2481/4011194240_2107267b89_o.jpg

Matylda119

hymm no taki typowy Grey albo Cross czy jak tam temu drugiemu seksualnemu ogierowi na nazwisko ;>

more_than_a_woman

Mnie się podoba :) zobaczyłam go niedawno w kinie, w reklamie Vistuli i wpadł zapadł mi w pamięć ;) Teraz czekam na obsadzenie roli Kate i Taylora :)

Matylda119

ja też, na Kate podałam tyyle typów, że pewnie trafiłam aaa jak nie to też okej, niech mnie zaskoczą ;D

more_than_a_woman

Moim typem jest Aly Michalka :)

Matylda119

oo nie brałam jej pod uwagę ;) masz rację, pasuje do tej roli :)

more_than_a_woman

Pewnie i tak jej nie wybiorą.Jestem ciekawa czy w obsadzie znajdzie się jedno bardzo znane nazwisko.

Matylda119

bardzo znane ? stawiam na postać Grace

more_than_a_woman

Ja widziałabym jakiegoś gwiazdora w roli Taylora ;)

Matylda119

np ??

Isia94

na mnie wrażenia w OUaT nie zrobił specjalnego...Owszem, facet ładny, wielu widzkom się podobał, mnie jakoś nie jarał. Ale ja już tak mam, mnie mało kto jara, tylko wyjątkiXDD Już abstrahując od wyglądu, męczył mnie w tym serialu, ale wiem jakim jestem wyjątkiem. Mimo wszystko życzę mu żeby se jakoś poradził. Podejrzewam że z Greya Boga nie zrobi, ale cóż;) zawsze mogli wybrać gorzej.

WhiteDemon

Miał rolę szeryfa-ciapki na usługach pani burmistrz to i nic specjalnego nie robił :P

pixi222

ale dobry aktor i z takiej roli wyciągnie coś zapadającego mocno w pamięć... może w The Fall się wybija :)

more_than_a_woman

Daje się poznać jako dobry aktor ;) Ma możliwość wykazania się.

pixi222

Ale nawet z roli-ciapki można stworzyć wspaniałą postać, dla mnie Dornan jest bezbarwny;)

WhiteDemon

no nijaki taki

more_than_a_woman

To już lepiej grał ten od "księciunia", przynajmniej z początku;)

WhiteDemon

Książę był i nadal jest ciapą i to bezbarwną :P

more_than_a_woman

To już lepiej grał ten od "księciunia", przynajmniej z początku;)

WhiteDemon

wgl ten serial jakiś taki... nie wiem, obejrzałam 1,5 sezonu i spasowałam ;)

more_than_a_woman

Ahaha, jak obejrzałam chyba 16 odcinkówXD

Isia94

widziałam go ostatnio w Marii Antoninie bez zarostu i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo przystojny, wydaję mi się, że pasowałby do roli Greya:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones