Jamie Dornan

James Dornan

7,4
22 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Dornan

Ok, to że jest niesamowicie przystojny i seksowny, wszyscy widzimy :) Poza tym jednak jest wspaniałym, utalentowanym aktorem i bardzo fajnym człowiekiem prywatnie. Po obejrzeniu kilku wywiadów polubiłam go jeszcze bardziej, a myślałam że to już niemożliwe :) The Fall pomogło mu rozwinąć skrzydła i pokazać prawdziwy talent. Uważam, że będzie idealnym Christianem Greyem :) Czekam z niecierpliwością na premierę filmu :)

majka92

Niesamowicie przemienia się z jednej osoby w drugą. W The Fall jest jakiś opętany, poważny, skupiony, a w Greyu sama słodycz i seks :) Widać jednak, że żonka pilnuje go na planie Greya, bo widziałam zdjęcia z lotniska gdzie przybyła z nim, ale z drugiej strony nie dziwie się jej :)

Ilonaa_2

Ma talent po prostu :) Trzymam kciuki, żeby jego kariera nabrała jeszcze większego tempa, bo naprawdę chciałabym go podziwiać w wielu głównych rolach :) No też się nie dziwię jego żonie, nawiasem mówiąc ładną parę tworzą. Wiesz, że poza aktorstwem Jamie również śpiewał? :) Naprawdę utalentowany facet.

majka92

Tak, ale jakoś sobie nie wyobrażam w tej roli :p wolę go na ekranie :)

Ilonaa_2

Ja też wolę go jako aktora, ale ma naprawdę przyjemny głos i fajnie śpiewa :)

majka92

A jak myślisz, film będzie składał się z 3 części, czy każda część będzie osobna. Oni teraz nagrywają niby powtórki jakie, ale jak oglądałam zdjęcia z tych powtórek to tam jest scena gdzie oni stoją na pomoście nad jeziorem ... a to kojarzy mi się z 3 częścią Greya, gdzie oni polecieli do Aspen ze znajomymi :p (jak dobrze pamiętam) ;p

Ilonaa_2

Nie wiem jak będzie, ale w jednym z wywiadów Dakota na pytanie czy będzie tęsknić za planem filmu, powiedziała że nie wie, bo może jeszcze się spotkają w kolejnym :) Ja bym bardzo chciała, żeby były trzy osobne części, bo to by oznaczało więcej szczegółów względem książki. Chyba jeszcze nie widziałam tego zdjęcia o którym mówisz, możesz mi przesłać link? :)

majka92

https://www.facebook.com/DakotaJohnsonLife?fref=photo tu na tej stronie będziesz miała zdjęcia :)

Ilonaa_2

Dzięki :) No faktycznie kręcą nad jeziorem, zastanawiam się jaką scenę z pierwszej książki mogliby tam kręcić, ale nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy... a może zmienili po prostu jakąś scenerię i tyle :)

majka92

Właśnie przeczytałam, że te sceny to może być, kiedy Christian przyjeżdża do Any do Georgii :) Ale nie wiadomo na pewno :)

majka92

Znalazłam coś takiego :p http://www.melty.pl/50-twarzy-greya-jamie-dornan-i-dakota-johnson-caluja-sie-na- planie-filmu-a292610.html ale nie kojarzę z książki w jakim oni byli parku ;)

Ilonaa_2

Ja też nie bardzo, ale te sceny fajnie wyglądają :D Wiesz, trochę poczytałam i wygląda na to, że jednak powinny być trzy filmy ;)

majka92

Może do filmu scenarzyści dodali swoje pomysły i stąd te sceny :) no to niech już kre cą bo nie wyobrażam sobie znów tyl czekać :p

Ilonaa_2

Bardzo możliwe, często coś się dodaje do ekranizacji :) Ja też nie sądzę żebym mogła znów tyle czekać. Niesamowicie chcę już zobaczyć ten film :)

majka92

Ja nie widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones