Jamie Dornan

James Dornan

7,4
22 749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Dornan

Przyznam, że po Greyu nie wierzyłam w jakiekolwiek umiejętności aktorskie tego faceta. A potem trafiłam na ten serial. I jestem oszołomiona. Skubany jest po prostu świetny. Oboje z Gillian Anderson grają pierwsze skrzypce. I są bezbłędni. Absolutnie bezbłędni. Anderson mimo wieku nadal jest boska - kobieta, której się pożąda przez jej siłę. Dornan jest dokładnie tak odpychający jak powinien być jako zbrodniarz, a z drugiej strony budzący zaufanie jako czuły ojciec i mąż. Co rodzi bardzo ambiwalentne uczucia do jego postaci - nie da się go lubić, ale nie da się go nienawidzić. I na pewno nie da się zrozumieć.

Rozszyfrowanie tej postaci jest niezwykle trudne. Przyznaje, że nie wyobrazam sobie w tej roli nikogo innego.

I na Boga, jakim cudem przy takiej sile magnetyzmu bijącej z ekranu w czasie grania Spectora tak bardzo zawalił rolę jako Grey? To się po prostu w głowie nie mieści...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones