Jan A.P. Kaczmarek

Jan Andrzej Paweł Kaczmarek

8,1
1 298 ocen muzyki
powrót do forum osoby Jan A.P. Kaczmarek

Przepiękna muzyka. Po raz kolejny pokazał, że jest obecnie jednym z najlepszych kompozytorów muzyki filmowej. Idealnie komponuje się z nostalgicznym, sennym nastrojem filmu. Cudo.

francowata

Senny nastrój panował przez praktycznie cały film, momentami wręcz
ziewałam, ale film bardzo mnie zainteresował psychologiczne, melancholijne filmy to moje ulubione:)pozdrawiam.

evelina_d

Ach, moim zdaniem z filmów typu "Wieczór" możemy wyciągać bardzo pouczające wnioski i przekładać je na życie codzienne. Polecam ten film.

francowata

Taa. Ścieżka dźwiękowa jest mocnym punktem tego filmu. Świetny był motyw z kobiecym wokalem, gdy Danes schodziła po molo po tragicznej śmierci przyjaciela. Błogostan. Coś co znamy z Marzyciela, ale jednak inaczej.

True_Blue

Tak masz rację, wspomnę jedynie, że wokalizy w tym filmie śpeiwała Justyna Steczkowska - nieźle co :) :)

francowata

Zdziwiłem się po obejrzeniu tego filmu! Nie spodziewałem się, że taki kobiecy film przypadnie mi do gustu. Jak na razie jest to mój ulubiony film. Piękna muzyka, mógłbym jej słuchać na okrągło.

kukwa_dd

Piękna muzyka, piękny film, piękny facet; z pięknego miasta((mojego miasta)) ;-)))))

francowata

film zarówno jak i muzyka przecudna <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones