Jan Komasa

7,2
2 939 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Komasa

proszę o zmianę zawodu. ewentualnie nie robienie już żadnych filmów :)

glupia_lori

Niby dlaczego?

Pif_Paf

"Sala samobójców"

glupia_lori

Ty, faktycznie jesteś głupia.

glupia_lori

całe szczęście nie ty dyktujesz warunki

glupia_lori

Gratuluje odwagi, bo krytykując ten film podpadasz 13-sto i 14-sto latkom. A jak wiadomo 80% troili internetowych jest mniej więcej w tym wieku.

Za "Fight Club" w ulubionych :* ;)

CoolHandDud3

Czy to ze ma sie 13 lub 14 lat odrazu oznacza ze jest sie trollem? Nie wiem, moim zdaniem troll to jest osoba która swoimi wypowiedziami irytuje, drazni, wkurza wiekszosc spoleczenstwa internetowego. Niestety to lori zalicza sie do takiego grona.

P.S. To ze ma sie Fight Club w ulubionych nie oznacza ze jest sie wielkim znawaca filmowym.

CoolHandDud3

CoolHandDud nie znam cię, może nie masz "13, 14 lat", ale twoja wypowiedź jest żenująca. Przeczytaj definicję "trola" jaką przedstawił ci Uzależniony i się jej naucz.
Podpisuję się pod słowami Uzależnionego obiema rękami, zwłaszcza pod P.S.-em. :)

CoolHandDud3

Szkoda,że nie zauważyliście, że ogląda jeszcze 90210. Toż to prawdziwie nonkonformistyczna postawa - oglądać badziew dla nastolatków...

glupia_lori

Proszę o nie ocenianie osób i filmów. Ewentualnie nie pisanie na żadnym z portali filmowych. ;)

glupia_lori

uprzejmie proszę o zaprzestanie trollingu i przeniesienie się na inne forum

glupia_lori

Hmm...Mam 18 lat i film osobiście bardzo mi się podobał, a Ty autorka tegoż tematu rzeczywiście należysz do osób głupich i z mojej strony uprzejma prośba o zaprzestanie pisania czegokolwiek na tym portalu.

k00milek

Ten reżyser jest 2 lata młodszy ode mnie
Moim zdaniem to wielka nadzieja Polskiego kina

glupia_lori

Po co piszesz coś takiego? Ktoś jeszcze może wziąć Cię na poważnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones