Jan Wieczorkowski

7,7
15 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Wieczorkowski

Przynajmniej w Czasie honoru. Jestem po 3 sezonie i irytuje mnie za każdym razem, gdy go widzę. Nie potrafi zagrać uczucia do kobiety, bólu i cierpienia, nienawiści do wroga, strachu... Zero emocji. Ciągle jest taki sam - nijaki. Serial ma lepszych i gorszych aktorów, ale on wybija się na przód jeśli chodzi o tą drugą grupę. Gratuluję wszystkim, którzy stawiają mu wysoką ocenę nie na podstawie gry aktorskiej, tylko "urody". Jeśli chodzi o jego urodę, to dla mnie jest przede wszystkim kurduplem.
Widziałam go tylko w tym serialu, czy istnieje jakiś film, gdzie lepiej się spisał? Czy wszędzie jest tak tragiczny? (widzę, że najlepiej oceniona jest jego rola w Czasie honoru właśnie, co niestety nie wróży dobrze...)

Lukoilluk

Aktor pierwsza klasa. Chyba panskie niepowodzenia zyciowe przez pana przemawiaja.

Kaszy75

Nie wiem jakie niepowodzenia i skąd o nich wnioskujesz, jako że mnie nie znasz. "Pańskie" też nie trafione (patrz: "widziałam"). Poza tym osobiste wycieczki to najsłabsze (nie)argumenty jakich można użyć, niestety na filmwebie są powszechne. W dyskusji ze mną można je sobie darować, bo na nie nie odpowiadam.
Skoro aktor pierwsza klasa, to może zechcesz odpowiedzieć na moje pytania Kaszy75? Bo na razie twój komentarz jest o niczym, żeby nie powiedzieć, że jest śmieciem (ups, powiedziałam).

Lukoilluk

Aha, jestem już w 5 sezonie i nic się nie zmieniło. Możliwe, że jest nawet gorzej...

Lukoilluk

Proszę spróbować pokoju 107 znacznie lepiej w nim gra :)

Lukoilluk

Ja tez uważam ,że czas honoru to jego bardzo dobra rola. Miałby być lalusiem jakimś??? Dowódca !,tez przeżywa ale nie pokazuje tego...jest dowódcą!...zadanie przede wszystkim!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones