Janusz Józefowicz

6,6
2 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

Bo widziałam tylko jeden film z jego udziałem. Ale jego charakter w ogóle mi nie odpowiada. Zarozumiały i pyszałkowaty facet ;/ A Natasza taka sympatyczna :)

e_w_a_

Niech on wypie***la z Tańca z Gwiazdami, bo mnie wkurza i wogóle się nie zna na tańcu, pieprzony zarozumialec. Współczuje Nataszy, bo jedyną wadę jaką ona ma teraz to Janusz Józefowicz. Tyle na ten temat.

Aniuleczqa

ej ludzie nie rozumiem was. W temacie Urbańskiej wszyscy piszą, że współczują Januszowi takiej żony, a tutaj odwrotnie. To jak w końcu?

darek12322

Ja osobiście wolę Nataszę a nie jego, więc ja na jej forum nic nie napisze bo to całkiem sympatyczna osoba tylko ma tak powalonego męża który nie zna się wgl na tańcu i nie myje włosów...
Żal mi tego faceta. Ciekawa jestem tego przedstawienia w teatrze o Poli Negri... Ale nie wypowiem się na ten temat bo jeszcze tego nie widziałam.

Aniuleczqa

Dokładnie. Mnie też on tam na maksa denerwuje, powinni go wywalić i był by święty spokój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones