Janusz Rewiński

8,5
11 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Rewiński
tyskacz87

Jeszcze babcia Józia ,Faraon ,Marcin Wolski ,Pietrzak
Jak Duda wygra ( oby nie ) ludzie zapłaczą krwawymi łzami

giovanni50

dokładnie ziomek co oni mają w tych łbach? masakra

tyskacz87

Mają wodę święconą ePISkopatu

giovanni50

Widzę chłopaki, że mózgi wyprane macie do cna przez pełowską propagandę. Pozdro :)

klaki26

kocham takie gadanie imbecyli takich jak ty jak nie lubie pis to jestem za po? skąd downy jedne macie ten bzdurny argument?pisałem przecież że za po też nie przepadam nie?myśl głąbie

klaki26

co za tłuk...

tyskacz87

Właśnie problem w tym, że sam nie myślisz głąbie. Pozdro i nie spinaj dupy

klaki26

sam spinasz dupę gadaniem że czcimy po co za pacan ...

tyskacz87

Po pierwsze, naucz się pisać głąbie, bo jakbyś nie wiedział zdanie zaczynamy od dużej litery. Po drugie, Rewiński nie może sobie popierać PIS? że od razu pytasz co ona ma w tym łbie? W przeciwieństwie do innych aktorów/artystów/celebrytów popierających Komorowskiego on nie robi tego dla profitów tylko z przekonania. Więc daruj sobie te żałosne docinki.Po trzecie nigdzie nie napisałem, że jesteś za PO. Ty to tak zrozumiałeś, więc ewidentnie jesteś idiotą z brakami w rozumowaniu tekstu. Po czwarte wszelkie dyskusje polityczne dla mnie są jałowe i do niczego nie prowadzą, więc nie odpisuj, bo i tak mam to w dupie.

klaki26

dawno ci widać ktoś nie rozpruł dupy :)za dużo kłapiesz dziobem!

tyskacz87

Widzę, że potrafisz kulturalnie odpisać :) wystarczy napisać parę zdań więcej i już Ci się zwoje w mózgu przepalają od myślenia i musisz zniżać się do rynsztokowego poziomu. Bez pozdrowień

klaki26

Jesteś jak Kaczysław
Wietrzysz spisek wszędzie

giovanni50

Pies go je*ał i całą tą klikę z Wiejskiej też. A spisków nie wietrzę, tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones