Janusz Rewiński

8,5
11 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Rewiński
paul_van_dyk_87

z szacunkiem się odnoś kolego. Pan Kaczyński dla ciebie, niezależnie od tego czy go popierasz czy nie znosisz.

googaify

pan kaczyński? rotfl

paul_van_dyk_87

Żal mi ciebie człowieku. Niby kibic Legii a gada jak mu tvn przykazał. A gdzie inicjatywa koniec iti ? Zapomniałes o akcji widelec ? Czy może jesteś z tych jednych idealnych "kibiców" jakich sobie wymarzył walter ?

paul_van_dyk_87

Kolega Googaify ma absolutną rację. Do każdego człowieka na leży się zwracać z szacunkiem, nie zależnie czy będzie to polityk z lubianej frakcji politycznej czy też tej nielubianej. W tym przypadku mamy za przykład kontrowersyjnego polityka, który uprawiał aktywną działalność polityczną w czasach PRLu , działał w Solidarności. Co istotne jest doktorem nauk prawnych, co wyraźnie wskazuje na jego wysokie wykształcenie. Myślę, że to wystarczy, żeby okazać odrobinę szacunku i zdobyć się, ażeby pisząc post na forum, dodać przed jego nazwiskiem ten przedrostek.
Nie żebym był jakimś fanatykiem czy coś, ja tylko uważam, że ta osoba, jak i wiele zarówno z różnych środowisk zasłużyła sobie na szacunek. Ale tutaj jest mowa o tej konkretnej osobie, więc postanowiłem się wypowiedzieć właśnie w kwestii tego polityka.

A jeśli chodzi, o poparcie Pana Rewińskiego dla osoby Jarosława Kaczyńskiego, to pozwolę sobie przytoczyć taki cytat z pewnego forum, na którymś portalu internetowym:

"Siara jest twardziel i Kaczyński jest twardziel, więc Siara go popiera". To taka aluzja bodajże do Killera.

paul_van_dyk_87

Prawidłowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones