Janusz Zakrzeński

8,2
9 385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Zakrzeński

Zawsze z zafascynowaniem śledzę jego grę aktorską ...
Jest genialny ,ale najbardziej urzeka mnie jego głos ..jest bardzo męski ;)

Jakubosz

To może kojarzysz czeską dobranockę o świetlikach, w której pan Janusz był narratorem? Bo wiem, że było coś takiego (jego głos się pamięta:-)), ale niestety nie pamiętam tytułu.

Jakubosz

Raczej śledziłeś no, bo teraz to akurat sobie nie pośledzisz, bo już nie żyje.

Jakubosz

Wspaniały głos pana Janusza można było usłyszeć w dubbingu, m.in. w "Pocahontas" (Powhatan), "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian" (Doktor Kornelius).

W Pocahontas pięknie śpiewał piosenki. W pierwszej chwili myślałam, że to nie jest jego głos, ale faktycznie to był on.

aleksandragosciniak00

Idealny dubbing do "Pocahontas"! Nie wyobrażam sobie Powhatana z innym głosem.

Bombel24

Popieram zdanie, że trudno wyobrazić sobie Powhatana czy Doktora Korneliusa z innym głosem niż pana Zakrzeńskiego. Będzie go polskiego dubbingowi brakować, bo drugiego tak wspaniałego głosu nie ma :)

aleksandragosciniak00

Z tego co kojarzę to też w "Mój brat niedźwiedź" opowiada na początku i na końcu historię jako stary Denahi.

Jakubosz

Mnie także fascynuje jego głos w dubbingach.

Irma100

Jestem mężczyzną i nie powinienem się fascynować męskim głosem, ale jednak popieram zdanie, że pan Janusz miał fascynujący głos, idealny do polskiego dubbingu.

Jakubosz

Cudowny głos, taki ciepły :)

Jakubosz

No, zdecydowanie nadawał się jako narrator w kreskówkach, dzięki temu ciepłemu głosowi. W "Słoniu Benjaminie" i "Herkulesie" był właśnie narratorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones