Jared GilmoreI

Jared Scott Gilmore

6,9
1 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Gilmore
ana_lucia_cortez

No, uwielbiam go w Once Upon A Time, taki słodziak :D

ineek06

i fajnie gada. w sensie fajny głos / akcent no nie wiem. xd

Francesc

On sepleni, ma ogólnie wadę wymowy... to nie jest akcent xDD

Artemisek

no dlatego napisałam, że nie wiem. xd no to fajnie sepleni XD

ana_lucia_cortez

Mnie tam czasami okropnie irytuje, przesadzili z bezczelnością. Ale poza tym w porządku.

ana_lucia_cortez

Na pewno oglądamy ten sam serial? :)

ana_lucia_cortez

Zmieniłam zdanie. Pierwszy sezon jeszcze jakoś przeszedł, ale później jest po prostu fatalny, nie wiem, jak to możliwe - cofa się w rozwoju, czy co?

joasiarybelska

Zgadzam się z Tobą - w pierwszym sezonie uszedł, ale po ostatnim odcinku, który oglądałam, muszę przyznać, że jest gorszy od ludzi, którzy grają w "Pamietnikach z wakacji". I już jest za stary - tzn. nie nadrabia dziecięcym urokim.

ana_lucia_cortez

Chyba jakis inny serial ogladamy no ale ponoc o gustach sie nie rozmawia
:)

BigRo

Ja tam go nadal lubię - nie jego wina, że ma strasznie beznadziejnie rozpisaną postać.

ana_lucia_cortez

Słaby jest :/ Ciągle mnie irytował, ale zwalałam na rolę, którą miał do zagrania - naiwność i przerysowana wiara w dobro były mu przypisane.

[SPOJLER]
.. Ale rolę Piotrusia Pana zmaścił już zupełnie. Wcale nie odciął się od postaci Henry'ego, jedyne co się w nim zmieniło, to teksty szeptane na boku.

green_gherkin

Przyznam, że od początku nie przypadł mi do gustu. Złapałam się na tym, że kiedy jest z nim dłuższa scena to przewijam odcinek i pozniej jest "kiedy o tym mowili bo sobie nie przypominam" ;] niestety psuje caly serial, najbardziej podoba mi się gra Złej Królowej, Hooka, Piotrusia Pana, Mrocznego. Reszta aktorów to albo średnio albo dno... Ahh ten Piotrus Pan ma talent ;)

katwit2

Mi podoba się jeszcze gra Kapelusznika, ale jego było stanowczo za mało :'(
A co do Henrego, to gra dobrze. Nie jest to jego wina, jaką gra jaką ma rolę.

ana_lucia_cortez

Słaby jest :/ Ciągle mnie irytował, ale zwalałam na rolę, którą miał do zagrania - naiwność i przerysowana wiara w dobro były mu przypisane.

[SPOJLER]
.. Ale rolę Piotrusia Pana zmaścił już zupełnie. Wcale nie odciął się od postaci Henry'ego, jedyne co się w nim zmieniło, to teksty szeptane na boku.

green_gherkin

Akurat Pana zagrał dobrze. Było z jego twarzy czuć prawdziwego Piotrusia.

ana_lucia_cortez

słaby jest, na początku nie było źle, ale teraz nie mogę wytrzymać. Jego mina się nie zmienia, jedyne co mu wychodzi to pamiętanie tekstu.

rakso12_lemon

W pierwszym sezonie byl OK , w drugim masakra, w trzecim tragedia.

ana_lucia_cortez

myślę, że nie jest źle. zagrał dobrze, a nie dostał wcale takiej łatwej roli. no cóż w każdym razie i tak najlepszą robotę zrobił Robert wcielając się w Rumple'a i Golda. 2 kompletnie inaczej zachowujące się postacie. mega.

gruba007

To ta sama postać, tylko w innych światach. Jedynie Bell go trochę udobruchała. No i jego syn wraz z Henrym.
Tak btw. to czemu Nil musiał zginąć? :'(

ana_lucia_cortez

Według mnie chyba jedyny słaby element tego świetnego serialu. Chłopak po prostu jest słabym aktorem i jakoś mnie w ogóle nie przekonuje. A szkoda, bo w końcu Henry to centralna postać serialu.

ana_lucia_cortez

Przed mutacją był naprawde słodki, ale teraz w 4 sezonie to jakaś masakra. W ogóle się zmienił. Niby dorasta, ale już nie jest taki fajny i słodki jaki był.

Gonaa

lepiej bym tego nie ujęła ;-)

Gonaa

Ja nie mogę go znieść, gra jak drewno... od trzeciego sezonu jest na równi pochyłej, z każdym odcinkiem coraz gorzej, a teraz już nie dadzą rady zmienić aktora ;/

PandoraVegas

Ale jak to się stało, że kiedy był mniejszy to naprawdę dobrze grał, a teraz jakby mu zdolności odebrało!

ana_lucia_cortez

No, ponadczasowe drewno aktorskie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones