Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
użytkownik usunięty

Ja jednak poczekam do tego urodzinowego dnia, ale każdy może p

użytkownik usunięty

ja raczej też zaczekam... ;p

Zyczyc Jeredowi spelnienia marzen ... zycze... choc mysle ze je spelnia... zyczyc szczescia... zycze... i mysle ze je ma... Zycze zdrowia bo to najwazniejsze.... zyczac rzeczywistosci piekniejszej od marzen ? zycze choc kto jak nie on ja ma... Zycze mu duuuzo zdrowia duuzo milosci samych cudnych pelnych usmiechu dni ... aby kazdy dzien byl spelnieniem jego marzen aby wciaz tworzyl wspaniala muzyke, kompozycje, aktortwo.... wiele by tu pisac zyczyc .. podsumowujac z calego serca zyczewszystkiego czego sam sobie zyczy najbardziej... :)

starzeje nam się Jared. ;)
jednak pomimo, że czterdziestka na karku w głowie nastolatek. ; }

Z tego co widzę to mu 40 pyknie a nie 41.

użytkownik usunięty
platyna_2

Wiem, teraz wiem, nie wiem do końca ile :) heh - taki młody dać mu 40, to przegina :)

40stka okraglutka :) Ale tylko na metryczce Mentalnie wciaz mlody w pozytywnym tego slowa znaczeniu oczywiscie :)

Spełnienia w życiu osobistym, jako aktor i w zespole. Jak najwięcej koncertów w Polsce ;)

Te niedługo jest już dziś. 100 lat Jared.

matma sie kłania ;) 2011-1971=40 nie 41 ;p
no ale wiem, każdy może się pomylić ;)
ja tam osobiście życzenia na twitter złożyłam i odp dostałam ;)

najlepsze życzenia dla najwspanialszego aktora pod słońcem :D ;))

użytkownik usunięty

Życzę Ci aby niebo nad Tobą
było zawsze bezchmurne
słońce żółte i promienne,
trawa zielona i pachnąca,
aby zawsze dla Ciebie była wiosna!

Samych sukcesów i osiągnieć wraz z zespołem 30 stm ! ... Samych najlepszości !! :) :)

Ja Ci życzę jak najlepszych i najciekawszych ról w filmach, nowej płyty, która pobiłaby pozostałe oraz szczęścia w życiu osobistym. : )

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.
Dużo uśmiechu, dużo radości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń!

I oczywiście dużo, dużo koncertów w Polsce :)
Jared <3 <3 <3 <3 <3

użytkownik usunięty

Spełnienia marzeń, nowych inspiracji w pracy i w życiu, samych radosnych dni, i dalszej kariery, bez której nie można się obejść ! :)

101 LAT JARED !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones