Jared Padalecki

Jared Tristan Padalecki

8,3
6 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Padalecki

Stąd własnie takie nazwisko. Jednak Jared po polsku umie co najwyżej przeklinać.

malwina_piret

Tak, też o tym słyszałam... W każdym razie - fajnie ;d. ^_^

malwina_piret

a skad to wiecie????????????????ciekawa jestem bo tez sie nad tym zastanawiałam

Jensen_Ackles_Blog

fajnie ze przeklinać umie :] nie zbyt dobrze to o nim świadczy, ale nadrabia przystojnością XD

Rinoa_2

A ja gdzieś czytałam że to nie jego dziadek tylko ojciec jest Polakiem. Ale mogę sie mylić oczywiście bo mam bardzo dobrą pamięć ale krótką.

Jenny_11

no ja tez czytalam ale czesto nawet gazety pisza bzdury to bylo w Twiscie ale jak sama pewnie zauwazylas na jednym ze zdjec pkazano jakiegos aktora z odc. Wendigo a podpisano ze to Jensen ;(

Jensen_Ackles_Blog

Dokładnie to jego ojciec jest polakiem, o czym Jared wspomina w tym oto wywiadzie:

http://www.youtube.com/watch?v=ch-9c4SV3QU

Z tym, że biedaczek po naszemu mówić nie potrafi:P

Gred_and_Forge

Kurcze, faktycznie xd

Polacy są tacy przystojni ^^

bright_sky

haha ;D
przeklinac umie = dogada sie w polsce <lol2> ;DDD

co jade za granice to za kazdym razem poznaja polakow po naszej slynnej `kur.wie` ;D
wiekszosc osob, ktora pytala mnie skad jestem, i mowilam, ze z polski to oni:
` aaa kuur.waaa maaac :D suuuper xd hahaha

___
Oo, tez slyszalam, ze dziadek, a nie tata ; o ;D
Eeee, to naaaasz choooopaaak z Jareda xd ;D
mógłby nas kiedys odwiedzic ;D haha. ^^

eej dzieki za filmik ;D widze ze nawet o moim pierwszym naj naj naj aktorze bylo ;D haha Tom welling ;D omg. jakiego ja mialam swira na jego punkcie w 5 kl. xd ;D

Nullcia_2

O tym, że dziadek Jared pochodzi z Polski i że JAred po polsku umie tylko przeklinać (normalne ^^) można przeczytać na wikipedii. Haha, to prawda z naszym sztantarowym przekleństwem - szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Tak się zastanawiam... ciekawe, co sobie myślą ci Amerykanie? Że co to faktycznie znaczy? Może fiołki...

Jensen_Ackles_Blog

na jednym ze spotkan z fanami jedna polka spytala sie go czy to prawda ze ma korzenie polskie.on wtedy powiedzial tak jego dziadkowie od str ojca byli polakami i mieszkali w katowicach , wtedy ladnie powiedzial "dziękuję " po polsku.

malwina_piret

akurat to malo znaczace czy ojciec czy dziadek w kazdym razie skoro dziadek jest polakiem to i ojciec jareda zreszta jared mowi o tym w wywiadzie dla Bonny Hunnt o ile pamietam ze tata jest polskiego pochodzenia z czego bonny sie smieje bo jej matka jest Polka :P

Jensen_Ackles_Blog

ale oboje po polsku nie umieja mowic..a szkoda ;) bo rodzice powinni uczyc takich rzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones