Jared Padalecki

Jared Tristan Padalecki

8,3
6 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Padalecki

Rola Sama jest świetna.Jared wcielił się w nią bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie aby ktoś inny mógłby go grać.Razem z Jensenem Acklesem stworzyli niepowtarzalne postacie (wiem objawy fanatyzmu ale uwielbiam ten serial).

Paulina_1108

Ja mam te same objawy, że się tak wyrażę. Jared jest najlepszy!!!!
Jak chcesz go sobie pogladać to wejdż na tą stronkę. Jest tam mnóstwo fajnych kawałków o nim i o Jensenie.
http://www.youtube.com/watch?v=NO5I95-VBEo&feature=related
Miłego oglądania!!!!!

Paulina_1108

Zgadzam się w 100%! Nie wyobrażam sobie innych aktorów w roli braci Winchester.

paluska_2

Ten serial bez Jared'a i Jensen'a nie był by taki sam...
Właśnie jestem w trakcie oglądania trzeciej serii i Sammy w tej odsłonie jest niesamowity, mroczny...
Oto mój numer gg: 6700560. jak chcecie, to piszczcie...

Matilda_Ferrero

Gdyby nie Jared nigdy nie obejrzałabym tego serialu.Jensena w ogóle nie znałam.Dopiero dzięki SN go poznałam.Potem widziałam go w Tajemnicach Smallville.Oni są niezastąpieni.Najlepsze jest to jak ludzie ich często za geji biorą i muszą sie tłumaczyć :).
Sammy jest dla mnie najlepszy choć Dean również jest rewelacyjny.Boski duet i tyle :) <uwielbiam ten serial
Ja mam jakieś 6odcinków 3 serii ale najpierw chce obejrzeć do końca 2 a potem zabrać się za 3.

Paulina_1108

Jared ma teraz zagrać w Piątku 13, czyli pierwsza duża rola na dużym ekranie...
Mam nadzieję, że tym występem zamknie usta wszystkim niedowiarkom, któży myślą, że nie potrafi grać...

Matilda_Ferrero

Nie słyszałam o tym.To nieźle.Na pewno wybiorę sie na to do kina.
Mam nadzieję, że tym występem zamknie usta wszystkim niedowiarkom, któży myślą, że nie potrafi grać.. Tez mam nadzieje ze każdy pozna sie na talencie Jareda

Paulina_1108

Jaredek potrafi grać, co już nie raz udowodnił w SUPERNATURAL...
Diabli mnie biorą kiedy słyszę albo czytam, że nie ma telentu, od ludzi, którzy nie widzieli nawet choćby jednego odcinka SUPERNATURAL albo innego serialu boć filmu z nim...
Oceniają go za wygląd, z resztą ślicznym, a nie za to jak gra!!!
Słuchaj, a może tak odedzwiesz się do nmie na gg?
Podam go jeszcze raz...6700560. a Skype to matilda.casiraghi...
Napisz koniecznie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones