Jared Padalecki

Jared Tristan Padalecki

8,3
6 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Padalecki

... po zakończeniu Supernatural niewiele mu zostanie. Jasne, serial jest świetny i popularny i oby trwał jak najdłużej (chociaż aż boję się jakie kolejne nieszczęście miałoby spaść na ludzkość i gdzie jeszcze Sam i Dean mogliby trafić :P) ale myślę, że jego gra aktorska (ta, którą pokazuje w serialu, innych produkcji z nim nie widziałam, chociaż przymierzam się do "Christmas Cottage") jest na tyle dobra, że powinien trochę więcej uwagi poświęcić innym przedsięwzięciom, by po zakończeniu serialu nie okazało się, że był gwiazdą jednej produkcji. Bardzo mu tego nie życzę, bo patrząc na wywiady itp. wydaje się być cholernie sympatycznym gościem.

Hydeist

No ja też mu życzę, żeby nie został gwiazdą jednej produkcji tymbardziej, że gra dobrze i po zakończeniu Supernatural gdyby dostał jakieś dobre propozycje to miałby możliwości na poprowadzenie dalszej kariery :) Do tego jest stosunkowo młody także szkoda gdyby taki człowiek się zmarnował. Co do tego jaki on jest prywatnie to polecam wywiady, nagrania z conów (zjazdów dla fanów) Supernatural, gagi z planu też :) heh jest bardzo zabawnym i ciepłym człowiekiem :)
"Christmas Cottage" bardzo polecam :) pomimo tego że oglądałam go w listopadzie to klimat świąt Bożego Narodzenia mi się udzielił, jest bardzo wzruszający a Jared dobrze się spisał :)

Hydeist

Ja życzę mu szybkiego zakończenia kariery, a raczej mam taką nadzieję. Widziałam z nim już kilka filmów i jego wyraz twarzy i sposób zachowania za każdym razem jest bez zmian. Mina nieszczęśnika bez męskości może się szybko znudzić.

mozetoja

Widocznie nigdy nie miałeś/miałaś doczynienia z aktorstwem. Zacznijmy od tego że Jared w serialu zagrał kilka różnych postaci i w każdej z nich sie sprawdził. Po drugie nie życzy sie takich rzeczy, to niestosowne. Nawet jeśli kogoś nie lubisz to pozostaw to proszę dla siebie, nikogo to nie obchodzi, a Jared będzie spełniał swoje marzenia i cele bez względu na to czy Ci sie to podoba czy nie.

Hydeist

A czas leci..

Dessylyn

No leci, kompletnie to nie zmienia mojego komentarza z 2012. Nadal prawdą jest, że serial wiecznie trwać nie będzie (już były obawy, że ostatni będzie... no cóż, ostatnim :P Oglądalność też spada, od sezonu do sezonu teraz żyją tak naprawdę). I absolutnie podtrzymuję też ten fragment mojego oryginalnego komentarza - "(chociaż aż boję się jakie kolejne nieszczęście miałoby spaść na ludzkość i gdzie jeszcze Sam i Dean mogliby trafić :P)" widać niestety, że im już zaczyna pomysłów brakować i nawet die hard fan jak ja zaczyna przewracać oczami czasami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones