Jared Padalecki

Jared Tristan Padalecki

8,3
6 098 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Padalecki
Dollyxdd

jego ojciec jest Polakiem, szkoda tylko, że synka nie nauczył mówić po polsku, ciekawe kto polskiej łaciny podwórkowej go poduczył :D

supernatural78

Nie ojciec tylko dziadek xd a po Polsku potrafi tylko przeklinać ;p pisze w ciekawostkach ..

Magdam93

widziałam wywiad z nim, mówił że jego ojciec, a jak ojciec to i dziadek :D
tylko z ciekawostek czerpiesz informacje? lol

supernatural78

Niech będzie jak chce! najważniejsze, że ma polskie korzenie! Ja bym go szybko nauczyła mówić w naszym języku to już moja sprawa w jaki sposób.hehe!

Rosaura

Jeszcze nie jest za pózno na nauke jezyka,Człowiek uczy się przez całe zycie.Moze kiedys przyjedzie do Polski w koncu to kraj jego ojca czy dziadka. Jak przyjedzie zakocha sie w polsce i w polskich dziewczynach i nie bedzie chcial wracac. To sie nauczy ;0

paqulinka

przestan marzyc dziewczyno hahahaha <lol>

Dollyxdd

nie tylko z ciekawostek ;p juz od dawna o tym wiem .. napisałam ze jest w ciekawostkach gdyby ktos zainteresowany hcciał przeczytac .

Dollyxdd

chcialabym usłyszeć, jak Jared klnie po polsku ;D

Goha24

ja też :D:D:D:D:D: xzxzxzxxzxzxzxzxxaxaaccacacacaccaca

love_panic

Jakbym miał takie nazwisko, to bym je zmienił na jakiekolwiek inne. Pierwszy raz przeczytałem go 'Pedalecki' i tak zostało.

Bryfft

ale co to ma do rzeczy? wymawia się 'Padaleki'.

Goha24

pewnie wymawia sie padalecki bo to Polskie nazwisko ale jak to u nich bywa z wymowa, dla nich zatrudne wiec przyjęło sie padaleki.taka wygodabo jesli kazdy amerykanin mial lamac jezyk mowiac o nim,to raczej niemialby dobrych skojarzen o nim.

paqulinka

faktycznie, muszę przyznać rację. w każdym razie mnie się nigdy nie kojarzyło jego nazwisko z pedałem. bardziej z padalcem ;d

Dollyxdd

Mógłby Polske odwiedzić xd ..

[ za krótki ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones