Jarosław Żamojda

6,5
470 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Jarosław Żamojda

PRZESTAŃ KRĘCIĆ FILMY!!! Kto Ciebie okłamał, że jesteś dobry w tym co robisz? Ileż można? Zacznij nowe życie z daleka od kamery. Np. fotografując gołębie, albo sprzedając ciastka na molo w Sopocie.

baraja_2

te fotografowanie gołębi z daleka od kamery, to ci akurat nie wyszło... =]

baraja_2

wiem że tu wchodzi "reżyserze" - że co?

użytkownik usunięty
baraja_2

Twój wpis jest jeszcze gorszy od jego filmów. On to robi tylko dlatego, żeby zarobić jakoś na życie i nie być złodziejem, a Ty, który wiesz, że ten pan odwiedza Filmweb cieszysz się na myśl, że sprawisz mu przykrość pisząc to. Niesmak.

użytkownik usunięty

Chciałbym, aby Jarosław Żamojda nakręcił film biograficzny na temat życia Jacka Hołówki:

Film opowiadałby o życiu profesora filozofii, jego nauczaniu na Uniwersytecie Warszawskim. Czasy PRL-u połączonoby z czasami współczesnymi. Życie prywatne nie zostałoby pokazane w filmie. Jacek Hołówka byłby pokazany w sposób dwuznaczny. Zarówno dla zwolenników komunistycznych czasów jak i działaczy Solidarności. Film pokazywałby trudności życiowe i społeczne w Polsce. Film nie byłby dramatem, ani filmem psychologicznym. Bliżej mu do filmu ,,Mój Nikifor'' w reżyserii Krzysztofa Krauze.

Obsada filmu:

Jacek Hołówka - Piotr Polk
Profesor Historii - Sławomir Orzechowski
Dziekan - Jan Frycz
Profesor Psychologii - Jerzy Stuhr
Facet na siłownii - Marcin Troiński
Wychowaca na siłownii - Szymon Bobrowski
Dziewczyna na studiach - Olga Frycz
Chłopak na studiach - Jakub Gierszał
Pozostałe role - Michał Koterski, Dariusz Toczek

Cała fabuła i zarys akcji oraz obsada to wyłącznie moje marzenie. Nigdy może nie byc takiego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones