Jarosław Boberek

8,5
22 991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Boberek

Ze szczerego serca nienawidzę polskiego dubbingu, ale kiedy tylko go słyszę, wiem że będzie
dobrze. Genialny głos, no i oczywiście przemiły człowiek.

olekczerwony

zgadzam się z tobą, z dubbingu lubię króla Juliana, drwala, i kaczora Donalda w jego wykonaniu. A jako posterunkowy był zajebisty.

kinomanka_13

O tak, rola posterunkowego genialna.

olekczerwony

W 13 posterunku tez fajnie zagral chcialabym zeby zagral podobna role jak w rpdzinie zastepczej zagral moj s.p mowil ze ten aktor co posterunkowego zagral to przygup, a alutka to nie poetka tylko udaje poetke.

kinomanka_13

Dubbinguje także w grach, szczególnie zapamiętałem Uncharted 3, gdzie podkłada głos głóenrmu bohaterowi Nathanielowi Drake'owi.

Michal Brzoza

W Hitman: Rozgrzeszenie jest przegenialny.

olekczerwony

Genialny w dubbingu , król Julian wymiata ! Nie do podrobienia :-)

olekczerwony

Polski dubbing jest świetny w filmach animowanych. W aktorskich szczerze nie znoszę, ale kilka starszych filmów widziałam z dubbingiem i jeszcze nie były takie zle.
Boberek rządzi :)

olekczerwony

A w moim przypadku on jest jedną z niewielu osób, których w polskim dubbingu szczerze nienawidzę. Nienawidzę, jak on podkłada głos pod jakąkolwiek postać!

Increibla

Utarło się że Boberek to mistrz dubbing i koniec. Dobrze że jak srają w filmach to nie dubbinguje pluśnięcia.
Dla mnie ogólnie to strata pieniędzy branie "znanych" polskich aktorów do dubbingu. A tak płaci się tylko za markę a nie za jakość.
A Boberek musi odejść!!!!!!

użytkownik usunięty
tihomax

Też skupiam się trochę bardziej na nazwisku niż na jakości, choć zdarzają się wyjątki.

użytkownik usunięty

A zresztą, stąd właśnie się biorą ludzie znani z tego, żę są znani - zatrudnia się ich nie z powodu jakości, lecz popularności. Właśnie taka jest definicja celebryty. Innym doskonałym przykładem jest Gracjan Roztocki.

olekczerwony

Kaczor Donald , Gliniarz z Rodziny Zastępczej oraz bandziorek z Ostatniej Misji )

olekczerwony

A ja tam uwielbiam polski dubbing i uważam, że mamy o niebo lepszych aktorów głosowych niż filmowych (oczywiście są pewne wyjątki). Mam na myśli tych obecnych aktorów filmowych, bo kilkadziesiąt lat temu polscy aktorzy byli naprawdę świetni, bo i filmy świetne powstawały...
Ale wśród polskich aktorów dubbingowych spokojnie mogę wymienić Marcina Hycnara, Krystynę Kozanecką, Beatę Wyrąbkiewicz i mojego faworyta Artura Kaczmarskiego. A pan Boberek też bardzo dobry, nie ośmielę się zaprzeczyć :) Najbardziej go pamiętam jako Burgera z "Ja w kapeli"- ciągle mnie rozśmieszał :D

użytkownik usunięty
Yennefer_de_Vengerberg

Fajny jako Serce z reklamy. I gratulacje za Kaczora Donalda, w tej roli jego głos był niesamowity, taki unikalny! A posterunkowy też był spoko choć widziałem tylko jeden odcinek. Ale zna się na swojej robocie i w sumie rzeczywiście jest bardzo dobry, ale osobiście wolę Leszka Zdunia.

Yennefer_de_Vengerberg

Artur Kaczmarski zawsze będzie dla mnie Włóczykijem z "Muminków". Nie potrafiłbym wskazać innej jego roli głosowej.
Jednak są aktorzy dubbingowi, którzy stali się znani z tego, że podkładali głos wielu postaciom. Jak wymieniona przez Ciebie Krystyna Kozanecka (zapamiętana zarówno jako Mała Mi, jak i np. Kleopatra z "Asteriksa i Kleopatry").
A także np. Anna Apostolakis, Ryszard Nawrocki, Iwona Rulewicz, Wojciech Paszkowski, Zbigniew Suszyński, Jacek Czyż, Jacek Kopczyński, Krzysztof Kołbasiuk, Miriam Aleksandrowicz, Lucyna Malec, Agnieszka Kunikowska, Joanna Wizmur, Włodzimierz Bednarski, Andrzej Arciszewski, Janusz Bukowski, Grzegorz Wons, Wojciech Machnicki, Ryszard Olesiński, Jan Kulczycki, Jerzy Dominik, Andrzej Gawroński, Paweł Galia, Mariusz Leszczyński, Paweł Tucholski, Olga Bończyk, Tomasz Grochoczyński, Dariusz Odija, Mirosława Krajewska, Marcin Sosnowski, Stanisław Brudny, Henryk Łapiński, Magdalena Wołłejko, Ilona Kuśmierska, Barbara Bursztynowicz, Marcin Troński, Paweł Szczesny i Tomasz Marzecki.

To wszystko legendy polskiego dubbingu, zwłaszcza z lat 90. (gdy oglądałem najwięcej animowanych bajek). Jarosława Boberka oczywiście też jak najbardziej można do takich legend zaliczyć.

Trojden

Do tej listy dodałbym Grzegorza Pawlaka, Waldemara Barwińskiego i Janusza Zadurę.

Shiloh

Grzegorz Pawlak zawsze będzie dla mnie Skipperem. :) Jak słyszę jego głos, to przed oczami mam pingwina z Madagaskaru. :)

Trojden

Polecam audiobooki książek Andrzeja Pilipiuka, które czyta. Poczujesz się, jakbyś sam był w świecie książki.

olekczerwony

Ma strasznie denerwujący głos i nie pasuje do żadnej roli. Przereklamowany gościu

olekczerwony

Prawda, genialny gość! Jako aktor "na żywo" taki sobie, ale w pracy głosem nie ma sobie równych! Spojrzałam na jego filmografię i jestem zaskoczona, jak wiele świetnych dubbingów ma za sobą

olekczerwony

Dla mnie Boberek to głównie Eddie Brock ze Spider man TAS, oraz Nathan Drake :)
kurna chciałbym go kiedyś gdzieś spotkać i dostać autograf na grze oraz kolekcji spidera no i strzelić fotkę :)
Niestety nigdzie się chyba nie pojawia typu zloty czy coś.

olekczerwony

Dla mnie głos Narhana Drake i czerwonego bezgatka z krowy i kurczaka:)) uwielbiam gościa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones