Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz

CIekawi mnie za co ten Pan żyje, wystąpił w kilku filmach xx lat temu, często widuję go w Złotych Tarasach w restauracji z jakimiś kolegami, widać, że prowadzi wystawne życie, może odziedziczył spadek po kimś?

edoneil

Dorabia w telenowelach i to raczej nie za 100 czy 200 zlotych. Tantiemy aktorskie to tez jakis grosz. Poza tym byl w BB, na pewno otrzymal pokazna sumke. Ponadto "chalturzy", a jesli dodamy do tego, ze pracowal tez za granica to przez tych kilkadziesiat lat mial okazje troche odlozyc. W swiecie show-bizu przy dobrych kontaktach mozna sie pieknie ustawic.

Qjaf

no ale raczej nie dostaje 10 000zł miesięcznie za Młode Wilki, przecież to nigdzie nie leci w TV od kilku lat, to nie USA gdzie aktorzy z "Friends" dostają po 20mln dolarów rocznie z tantiem. Za big brothera ile mógł dostać? Z 20 000? To na miesiąc wystawnego życia wystarczy. CIekawe ile dostał za reklamę skupu katalizatorów xD

edoneil

Młode Wilki leca wlasciwie co roku, ale mniejsza z tym. Faktycznie z tego trudno sie utrzymac. Latwiej jechac na fejmie:)
20 tys. za BB? Jestem przekonany, ze wiecej. Potem mial ten pseudoromans z Rutowicz i jakis serial na ten temat. No umowmy sie, ze nikt idioty dla 10 czy 20 tysiecy by siebie nie robil:D Tzn. idiota-tak, ale Jakim - watpliwe.
Ano wlasnie, reklamy - kolejne zrodlo. Jest jeszcze rodzina, spadek, interesy, chaltury itd. Spokojnie uzbierasz z milion. Wrzucisz na lokate i miesiecznie masz 2 tys. zl za nic:D

edoneil

Jacy wy wszyscy jesteście prymitywni... widać że takim matołom jak wam nic by się w życiu nie udało, facet zarobił kasę, zainwestował, pewnie ma wiele zródeł dochodu które wcale nie muszą mieć nic wspólnego z telewizją.

SlipKnoT_7

No słyszałem kiedyś, że ma jakąś firmę rodzinną. I dlatego odszedł ze Złotopolskich.

edoneil

https://youtu.be/qr47f0ubyNo

Co tu duzo mowic. Cichy grał praktycznie samego siebie w młodych wilkach. Obracał się w tych kregach po prostu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones