Jason Dohring

Jason William Dohring

7,1
1 300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Dohring

Zagrał w 10 filmach i jest w Top 10 ??
Coś tu jest nie tak...

grzysiek

faktycznie. jakiś bezsens kompletny.....

Dryden

Jak zwykle zaczynacie...
Czy aż tak to boli jak przez chwilę zobaczycie jego podobiznę w top10? Wiadomo, że to absurd, ale chyba co poniektórzy zbyt serio traktują ten ranking.

topek1989

wystarczy spojrzeć na ilość oddanych głosów i wszystko jasne.

chubi89

taaa.... straszna napinka... zaraz kilka osob da mu 1 i bedzie gdzies pod koniec top 1000...

osobiscie nie kojarze go.

grzysiek

za kilka dni go juz na szczescie nie bedzie:)

grzysiek

wiadomo, że ten ranking nie bardzo ma się do rzeczywistości. osobiście nie bardzo wiem, jak dokładnie to działa, ale nie ma sensu tak się przejmować...

kitket555

hej nie przejmujcie sie tak, to co ze w 10 calkiem całkiem wyglada. niech tam jest w top 10 nawet bardziej niż calkiem :)

kitket555

aktor czy film by trafic do rankingu musi miec 1000 glosow

Flav

Ile razy można... co on/ona robi w top 100? To zdanie mi się już po nocach śni. Tak trudno kurde zrozumieć, że tak jest zawsze?

I_am_a_Bad_Girl

Hehe no na top 10 nie zasługuje może, ale ogólnie nie jest też z nim tak źle, widziałam go w veronice mars i moonlightcie i muszę przyznać, że lubię jego grę, no fakt nie powala na kolana ale jest taki jakis mapetowaty,i miło się na niego patrzy. Edward Norton to to nie jest ale tak czy inaczej nie bądźcie tacy surowi :D

użytkownik usunięty
grzysiek

wój mozg jest nie na miejscu Krzysiu. Spirala sie nakreca brawo, jak y kogos ranking obchodził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones