Jason LeeI

Jason Michael Lee

7,3
4 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Lee

Apel

użytkownik usunięty

Jason, uwielbiam Cię za rolę w 'Earlu"! Błagam , ogarnij się i wystąp z tej durnej sekty jaką są scjentolodzy! Wypiorą ci mózg i kieszeń, a mi Ciebie naprawdę szkoda, bo jesteś znakomity !

Popieram Cię w tym wezwaniu, ale wątpię, by aktor czytał Filmweb :P

użytkownik usunięty
Keodred

Jasne, że nie czyta. Te apele mają wyłącznie wymiar wypowiedzi która ciśnie się na usta i nie przyniesie bezpośredniego efektu. Ale można zawsze pisać listy i maile, a w ten sposób więcej osób wpadnie na ten pomysł :)


Jason, jesteś boski :)

Keodred

Może karma go ukarze za tą sektę;) <lol>

No popatrz gdzie Cię znowu spotkałem Lorinno :D

Każda religia pierze mózgi, więc nie denerwuj się tak ;)

użytkownik usunięty
Araiser

Pod Earlem się Ciebie nie spodziewałam, to fakt ;)

Znam o wiele więcej durnych sekt, np. Chrześcijaństwo.






squeeze2

A znasz zjawisko zwane głupotą?

TOMU

Tak, występuje pod wieloma postaciami, np. dawaniem na tacę.

squeeze2

A znasz kościół czy wogóle jakąś religię, która nie potrzebuje datków od swoich wiernych?

TOMU

A co to ma do rzeczy? Kiedyś zakony jakoś potrafiły się utrzymać np. z produkcji wina, miodów itp. Kościół, nie kościół, jak ktoś już musi dawać na tacę, zamiast wspomóc jakieś biedne dzieci w Afryce czy chociażby jakieś ośrodki opieki u nas, w Polsce, to niech chociaż kościół będzie opodatkowany i nie zabiera jeszcze kasy z moich podatków, a tu kicha ;)

Araiser

Już nie przesadzaj.Ludzie z zasady dają co tydzień od 2-5 zł na tacę.Czy to aż takie duże sumy? Poza tym nie ma przymusu dawania na tacę.

TOMU

No to pomnóż te 2 złote przez tylu ludzi ile daje na tacę. Jeśli wolisz dać na tacę, aby ksiądz sobie nowy witrażyk w kościele zrobił, czy lepszy krzyżyk kupił, to ok, Twój wybór, ja bym tam wolał dzieci wspomóc ;)

Araiser

A ja bym wolał sobie coś kupić, grę czy książkę, dla przykładu. Na świecie żyje prawie 7 mld ludzi. Jeżeli wymrze cała Azja, Afryka i Ameryka Południowa, to nic się nic wielkiego się nie stanie.

squeeze2

ty masz coś z główką ;)

dolce8

Inaczej zaszczekasz jak przez przeludnienie będziesz zdychać z głodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones