Jason LeeI

Jason Michael Lee

7,3
4 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Lee

W innych filmach jak na razie go nie widziałem. Oglądałem tylko "U progu sławy" ale nie pamiętam kogo tam grał ani jak wyglądał. Szkoda, że przerwali nagrywanie kolejnych odcinków "My name is Earl" bo z współczesnych seriali był to chyba mój ulubiony serial (mimo, że komediowy).
Czy ten aktor zawsze ma taką fryzurę i te charakterystyczne wąsy jak we wspomnianym serialu? Na zdjęciu zamieszczonym na Filmwebie też tak wygląda, stąd moje pytanie.

Axel

Obejrzyj sobie "Szczury z supermarketu", tam Jason jest po prostu genialny.

robert2207

No właśnie obejrzałem "Szczury z supermarketu", ale ten film jest słabiutki. W ogóle nie poznałbym tam Jasona Lee gdyby nie taki sam głos i akcent, bo był zupełnie nie podobny! Wtedy był jeszcze taki młody i nie miał tych wąsów co teraz. Dużo lepiej wyszła mu gra w "My name is Earl" niż w "Mallrats". Ciekawe na jakim poziomie gra w innych filmach. Możecie mi polecić jakąś dobrą komedię z nim?

Axel

No nie wiem, mi ten film bardzo się podobał.

użytkownik usunięty
robert2207

Mnie też się Mallrats podobał ale to dlatego że mam słabość do filmów Smitha :) Polecam Alvin i wiewiórki.Nie śmiejcie się... zagrał naprawdę dobrze.

Axel

earl rox

Axel

Earl wymiata! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones