Jason Momoa

Joseph Jason Namakaeha Momoa

8,0
35 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Momoa

Jason jest świetny,ale jak ma ta dredy to wygląda porąbanie:/A w "Słonecznym patrolu" jak go zobaczyłam to nie mogłam przestać oglądać go(serialu),a tak na prawdę nie lubie słonecznego patrolu:PP

Izzie

A moim zdanie w dredach wygląda rewelacyjnie. To jedeny facet, któremu dobrzez z dredami. Cukiereczek

nuria_2

W dreadach znacznie lepiej wyglada ;) przynajmniej nie jak jakiś playboy. Ogladam Stargate Atlantis i wyglada tam zajebiscie ];>> postac która gra ma charakterek ;>>

nuria_2

Nie widzialem go w innych produkcjach ale musze przyznac ze jest jedna z moich ulubionych postaci ze Stargate Atlantis

Izzie

:) Też nie lubię słonecznego patrolu, ale dla niego oglądam :) Świetny facet :D

Lloret

Moim zdaniem bardzo dobrze wygląda w tych dredach! Super! w krótkich też mu ładnie ale w dredach chyba lepiej. Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie;)

Coraline_Jones

To jest racja,ze ładnemu we wszystkim ładnie.....i ostatnio przyzwyczaiłam się do jego dredów w "Goracych Hawajach",ale nadal wolę go z krotkimi:)

Izzie

....no i nie masz racji... bo właśnie w dredach wygląda "wyrąbiście" dobrze. Jest boski. Mniam. Nie oglądałam S.Patrolu ;-(

Izzie

Ja pierwszy raz goscia widzialem w slonecznym patrolu i w innych rolach mi nie podchodzi. Jak dla mnie zbyt "cukierkowy" chlopaczek ;]

Izzie

EEEEEE!! jason tylko bez dredow!! Ma swietne oczy :) Urodzil sie tego samego dnia co ja :P
Zone ma srednia...

Niech zetnie dredy!!

tao__

On nie ma żony. Właśnie rozstał się ze swoją narzeczoną (od 2004 roku) australijską aktorką Simmone Jade MacKinnon.

Izzie

Nie no... w tych dredach wygląda paskudnie. Taki przystojniak a tak się zeszpecił!

Kitten

Eee tam w dredach czy bez, i tak dla mnie jest cudny jak marzenie a ten jego głos... Mmmm dla mnie bomba!!!:)Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mims

Bez dredów zdecydowanie lepiej

http://www.mostbeautifulman.com/actors/jasonmomoa/bio.shtml

W dredach bardziej męsko i z tą bródką :D:D:D a w słonecznym wyglądała ja jakiś mały chłopiec :)

Izzie

też mam dready i uważam, iż gość wygląda z nimi apetycznie. fakt, że na mnie niektórzy reagują tak, jak ty, czyli ewidentnie na nie, ale nie to nie obchodzi. koleś ogólnie sexi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones