Jason Momoa

Joseph Jason Namakaeha Momoa

8,0
35 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Momoa

facet ktory biegał w kapielowkach ma być Conanem-żal

użytkownik usunięty
Wielki_Krytyk_

no wlasnie, tylu wspanialych aktorow a tu jakis koles w kapielowkach - robert de niro powinien zagrac konana

Wielki_Krytyk_

Jak na faceta, który zaczynał od biegania w kąpielówkach to bardzo dobrze pasuje do tej roli.

Wielki_Krytyk_

mhm jasne, ostatnio znany jest jako Khal Drogo z Gry o tron :] obejrzyj go w tej roli i wtedy do niego podskocz muahahah. Ja tylko powiem, że w pełni nadaje się do roli Conana :]

Wielki_Krytyk_

Oglądnij sobie Star Gate Atlantis, był świetny w roli Ronona Dexa, aczkolwiek na Conana jakoś dziwnie mi nie pasuje :)

Wielki_Krytyk_

Za mieciutki na Conana... Juz bym wolal starego pomarszczonego Arnoldzika. Dziwi mnie ze jest tak wielu miesniakow ktorzy mogliby zagrac ta role a wybrali tego cieniasa. Dla mnie najlepszy kandydat do tej roli to Dwayne Johnson.

Axi0maT

Jak byś dał "The Rock`a" do tego filmu zrobił byś z tego filmu komedię, a tego by nikt nie chciał. Rock się stoczył grając w jakiś głupich filmach dla dzieci, albo Szybcy i Wściekli 17 i 1/4. Mamoe znam tylko z Gry o Tron, zagrał tam świetnie drugoplanową rolę i mam nadzieje że Conan zrobi z niego lepszą gwiazdę. A jeśli chodzi o dopasowywanie aktorów pod film to spójrzcie na inne filmy a zobaczycie że Conan to nic. Avatar do dziś dnia nigdy nie pamiętam nazwiska tego aktora Sam jakiś Tam... Ogólnie Gówno nie aktor.

Wielki_Krytyk_

Gdybyście odrobinę pomyśleli, zdalibyście sobie sprawę, że Conan NIE MÓGŁ mieć sylwetki koksika na sterydach, jaką odznaczał się Arni. Poza tym Schwarzenegger nie jest oddaniem książkowego pierwowzoru (Momoa również do końca do niego nie pasuje, ale mimo wszystko jest trochę bliższy). Dlatego przestańcie narzekać, poczekajcie na film i po obejrzeniu oceńcie go obiektywnie, nie bacząc na to, że odtwórca głównej roli grał w "Słonecznym patrolu".

Wielki_Krytyk_

Nie tylko znany ze swoich "klapek" ale świetnie zagrał role w Grze o Tron.

Wielki_Krytyk_

Jakby Conan nie biegał w slipkach....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones